r   e   k   l   a   m   a
reklama

Wear for Instagram 1.3

Strona główna Android Akcesoria Obsługa smartzegarków
Pobierz program
lub zeskanuj:

Wear for Instagram to aplikacja przeznaczona na urządzenia z Androidem Wear, która pozwala przeglądać zdjęcia z Instagrama oraz zostawiać na nich polubienia.

Po zainstalowaniu programu, czeka nas kilka czynności konfiguracyjnych na smartfonie. To zalogowanie się do konta na Instagramie oraz nadanie aplikacji uprawnień do przeglądania naszych wpisów. Później możemy uruchomić gotową aplikację na smartzegarku. Program wyświetla aktualne zdjęcia dodane przez osoby, które obserwujemy. Dotykając ekran jeden raz, na ekranie wyświetli się nick autora fotografii i krótki opis jego profilu. Dwukrotne kliknięcie powiększy wyświetlane zdjęcie, a dłuższy dotyk ekranu urządzenia sprawi, że zostawimy na nim nasze polubienie. Z kolei przeciągnięcie palcem po ekranie smartzegarka w w lewo otworzy nam opis zdjęcia, dodane do niego hashtagi oraz komentarze. Kolejne fotografie obejrzymy, przewijając ekran aplikacji w dół.

Jakość wyświetlanych zdjęć zależy rzecz jasna od parametrów ekranu smartzegarka. Na Moto 360 pierwszej generacji, na którym testowaliśmy program, fotografie wyglądają przyzwoicie, nie ma też problemu z ładowaniem nowych treści. Program jest płatny i kosztuje ok. 5 zł.

© dobreprogramy
reklama

Publikacje powiązane

Dobre programy, które warto mieć na smartwatchu z Androidem Wear

27
18.03.2016  •  Łukasz Maślanka

Smartzegarki często nazywane są ładnym i interesującym, ale ciągle zbędnym gadżetem. Mówi się o nich, że poza estetyką wykonania nie mają one wiele więcej do zaoferowania. A na pewno nie aż tyle, by warto było za nie wykładać grube pieniądze. Sprawdziliśmy więc aplikacje na Androida Wear, które można znaleźć na półkach sklepu Google Play, przygotowując dla Was zestaw dobrych programów, które warto przetestować na smartzegarkach z systemem operacyjnym spod znaku zielonego robota. Szperając w zasobach googleowego sklepu z aplikacjami na Androida Wear szukaliśmy głównie takich, które sprawdzą…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieSnap ma się coraz gorzej. A jego twórca jest najlepiej opłacanym na świecie prezesem