Wear for Instagram Wear for Instagram 1.3

Strona główna Android Akcesoria Obsługa smartzegarków
Pobierz program
lub zeskanuj:

Wear for Instagram to aplikacja przeznaczona na urządzenia z Androidem Wear, która pozwala przeglądać zdjęcia z Instagrama oraz zostawiać na nich polubienia.

Po zainstalowaniu programu, czeka nas kilka czynności konfiguracyjnych na smartfonie. To zalogowanie się do konta na Instagramie oraz nadanie aplikacji uprawnień do przeglądania naszych wpisów. Później możemy uruchomić gotową aplikację na smartzegarku. Program wyświetla aktualne zdjęcia dodane przez osoby, które obserwujemy. Dotykając ekran jeden raz, na ekranie wyświetli się nick autora fotografii i krótki opis jego profilu. Dwukrotne kliknięcie powiększy wyświetlane zdjęcie, a dłuższy dotyk ekranu urządzenia sprawi, że zostawimy na nim nasze polubienie. Z kolei przeciągnięcie palcem po ekranie smartzegarka w w lewo otworzy nam opis zdjęcia, dodane do niego hashtagi oraz komentarze. Kolejne fotografie obejrzymy, przewijając ekran aplikacji w dół.

Jakość wyświetlanych zdjęć zależy rzecz jasna od parametrów ekranu smartzegarka. Na Moto 360 pierwszej generacji, na którym testowaliśmy program, fotografie wyglądają przyzwoicie, nie ma też problemu z ładowaniem nowych treści. Program jest płatny i kosztuje ok. 5 zł.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!