Skype ze wsparciem dla Android Wear, odpiszesz nie wyciągając smartfona

Skype ze wsparciem dla Android Wear, odpiszesz nie wyciągając smartfona

Skype ze wsparciem dla Android Wear, odpiszesz nie wyciągając smartfona
29.09.2015 15:34, aktualizacja: 29.09.2015 16:05

Najnowsza aktualizacja Skype w wersji na Androida przynosi wsparcie dla smartwatchy z Android Wear. Od teraz użytkownicy tych inteligentnych zegarków nie będą musieli sięgać po smartfona by odpowiedzieć na wiadomość, zrobią to mówiąc do zegarka.

Komunikator Microsoftu w wersji na iOS wspierał już Apple Watcha. Teraz taka sama funkcjonalność trafia na platformę Google. Z poziomu zegarka możemy teraz odpowiadać na wiadomości, do wyboru mamy przygotowane wcześniej krótkie odpowiedzi, a także możemy sami podyktować treść wiadomości. Nie zabrakło emotikon, wprowadzimy je rysując na wyświetlaczu smartwatcha.

Obraz

Z poziomu smartwatcha możemy także odbierać lub odrzucać przychodzące połączenia. Jednak po odebraniu rozmowa zostanie automatycznie przekierowana na smartfona. Musimy więc sięgnąć po sparowanego smartfona i na nim prowadzić rozmowę.

Należy pamiętać, że aby korzystać z nowych funkcji Skype na smartwatchu z Android Wear musimy mieć zainstalowaną najnowszą wersję aplikacji na urządzeniu z Androidem, a zegarek musi być podłączony do tego urządzenia. Oczywiście najnowszą wersję komunikatora Microsoftu znajdziecie w naszej bazie.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (19)