r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Workout Trainer fitness coach

Strona główna Android Zdrowie i aktywność Trening

Aplikacja Workout Trainer, połączona z serwisem Skimble, to prawdziwa kopalnia zasobów treningowych, przygotowanych przez zawodowych trenerów. Po zalogowaniu znajdziemy tu ogromną kolekcję gotowych treningów, dłuższych i krótszych, na każdą grupę mięśni i na dowolnym poziomie zaawansowania.

Treningi można odtwarzać w czasie ćwiczenia. Wiele z nich zostało opatrzonych filmami, co ułatwia wykonywanie ćwiczeń. Każdy kurs można zapisać na urządzeniu do odtwarzania bez połączenia z Internetem. Poza sesjami treningowymi w aplikacji można znaleźć także całe plany na kilka tygodni. Aplikacja wpisze odpowiednie sesje w kalendarz i będzie o nich przypominać. W dogodnym momencie można odtworzyć trening.

Można tu tworzyć własne treningi z dostępnych w bazie ćwiczeń lub „przepisać” do aplikacji plan ułożony przez trenera na siłowni. Ćwiczenia są podzielone według partii mięśniowej oraz potrzebnego wyposażenia. Nie brak też ćwiczeń, które można wykonywać w domu. Ze znajomymi można porównywać wyniki, śledzić postępy i dzielić się ulubionymi zestawami ćwiczeń. Ponadto można obserwować ulubionych trenerów i zbierać dostępne treningi w kolekcjach.

Aplikacji Skimble można z powodzeniem używać w darmowej wersji, ale warto sięgnąć po wersję Pro. Cennik jest bardzo przystępny. Za 3 dolary miesięcznie lub 20 rocznie można uzyskać dostęp do bardziej zaawansowanych treningów, ukryć reklamy, korzystać z głosowego wsparcia wirtualnych trenerów i forum. Abonament Pro+, kosztujący 7 dolarów miesięcznie lub 60 rocznie, pozwala ponadto odtwarzać treningi na komputerze. Abonament Skimble jest także na liście prezentów, jakie otrzymują użytkownicy smartfonów Samsunga i warto go aktywować. Aplikacja może wymieniać dane z S Health.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Noworoczne postanowienia: masz karnet na siłownię… i co dalej?

38
09.01.2016  •  Anna Rymsza

Jeśli pod wpływem noworocznego optymizmu ktoś z Was kupił karnet na siłownię albo postanowił ćwiczyć w domu, ale nie wie co dalej, może sięgnąć po profesjonalny trening na smartfonie. Opisane poniżej aplikacje świetnie nadają się do ćwiczenia w domu lub na siłowni (ze słuchawkami). W każdej z nich znajdziecie program dla nowicjuszy, który pozwoli zbudować podstawy dla dalszych treningów. Workout Trainer firmy Skimble Aplikacja Workout Trainer, połączona z serwisem Skimble, to prawdziwa kopalnia zasobów treningowych, przygotowanych przez zawodowych trenerów. Po zalogowaniu znajdziemy tu…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.