Ashampoo Photo Commander 7 za darmo dla czytelników

Kuba Pawlak

23.10.2010 11:26

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Firma Ashampoo przygotowała dla naszych czytelników w ostatnim czasie darmowe wersje komercyjnych programów Home Designer i Burning Studio 2010 Advanced. Możemy zdradzić, że będą jeszcze trzy, a pierwszym z nich jest Photo Commander 7 umożliwiający organizowanie, edycję, dzielenie się ze znajomymi i tworzenie galerii fotograficznych.

Ashampoo Photo Commander jest jedną z najczęściej pobieranych aplikacji w kategorii katalogowanie i obróbka zdjęć. Jak dotąd, ostatnią bezpłatną wersją aplikacji udostępnianą w ramach naszej współpracy z firmą Ashampoo była edycja 6. Od dzisiaj udostępniamy za darmo 7 wersję Photo Commandera, w której wprowadzono sporo zmian optymalizacyjnych i nie tylko. Ashampoo Photo Commander od wersji 7 potrafi wykorzystywać procesor karty graficznej w celu wzrostu wydajności przy wykonywaniu takich czynności jak przeglądanie zdjęć, oglądanie efektów przejść, skalowanie czy powiększanie. Programiści zadbali również o lepszą wydajność bazy danych odpowiedzialnej za zarządzanie plikami.

Wśród kolejnych nowości oferowanych przez Ashampoo Photo Commander 7 znalazła się funkcja umożliwiająca łączenie kilku zdjęć i tworzenia z nich panoramy. O tego typu opcję prosiło wielu użytkowników, wśród których byli również nasi czytelnicy. Ponadto Photo Commander 7 oferuje możliwość wyszukiwania duplikatów zdjęć, generowania pokazów slajdów wykorzystując efekt "Ken Burns" czy tworzenia wirtualnych albumów za pomocą metody przeciągnij i upuść. Zmiany obejmują również moduł odpowiedzialny za łatwe importowanie zdjęć bezpośrednio z aparatu cyfrowego lub skanera.

Bezpłatną wersję programu Ashampoo Photo Commander 7.60 można pobrać z naszego działu Programy -> Grafika -> Katalogowanie i obróbka zdjęć.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (30)