BitDefender Internet Security 2011 za darmo jeszcze tylko do północy!

BitDefender Internet Security 2011 za darmo jeszcze tylko do północy!

Redakcja
07.12.2010 18:20, aktualizacja: 09.12.2010 01:10

Przypominamy, że jeszcze tylko przez kilka godzin będzie można za darmo pobrać pełną, komercyjną wersję pakietu BitDefender Internet Security 2011. Jest to prezent z okazji 8 urodzin dobrychprogramów przygotowany dla wszystkich czytelników we współpracy z producentem oraz dystrybutorem - firmą Marken Systemy Antywirusowe.

BitDefender Internet Security to pakiet przeznaczony do kompleksowego zabezpieczania komputera. W jego skład wchodzą Antivirus - program antywirusowy, Firewall - zapora sieciowa blokująca niebezpieczne skrypty i dialery, zabezpieczająca przed atakami hakerów z zewnątrz i filtrująca informacje wysyłane przez użytkownika, Antispam - moduł do ochrony przed spamem tj. niepożądanymi wiadomościami e-mail o charakterze reklamowym, Antispyware - moduł monitorujący system pod kątem zagrożeń ze strony oprogramowania szpiegującego oraz Parental Control - moduł umożliwiający blokowania dostępu do wybranych stron internetowych, blokowanie dostępu do Internetu w określonym czasie (np. w czasie przeznaczonym na odrabianie lekcji), a także blokowanie wybranych aplikacji.

Pakiet, całkowicie za darmo, może pobrać absolutnie każdy, kto posiada konto w naszym serwisie. Takie konto można założyć w kilka chwil na specjalnej stronie urodzinowej podczas pobierania BitDefendera.

Więcej informacji znajdziecie pod adresem 8lat.dobreprogramy.pl. Zachęcamy do pobierania!

Aktualizacja, 08.12.2010, 00:01

Urodzinowa akcja zakończona! Wszystkim osobom, które pobrały pakiet, w najbliższych dniach udostępnimy w profilu klucz licencyjny pozwalający na aktywację pełnej wersji programu. Dziękujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach i akcjach specjalnych!

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (179)