Czekasz na Windows 10 Creators Update? Pobierz obraz i zainstaluj dziś

Czekasz na Windows 10 Creators Update? Pobierz obraz i zainstaluj dziś

Czekasz na Windows 10 Creators Update? Pobierz obraz i zainstaluj dziś
Oskar Ziomek
05.04.2017 21:31, aktualizacja: 06.04.2017 12:18

Długo wyczekiwana aktualizacja systemu Windows 10 do wersji Creators Update coraz bliżej – do użytkowników przez oficjalny kanał aktualizacji będzie trafiać od 11 kwietnia. Dla tych, którzy nie mogą się doczekać, przygotowano natomiast inne sposoby, dzięki którym najnowszą wersję Windowsa będą mogli zdobyć i zainstalować już teraz.

Po tym, jak pierwsze obrazy aktualizacji zostały usunięte z Sieci, teraz można ponownie je zdobyć: wystarczy użyć Media Creation Tool lub do samej instalacji skorzystać z Asystenta aktualizacji. W obydwu przypadkach poradzić sobie powinien każdy. Windows 10 Media Creation Tool to kreator wymagający od użytkownika zaledwie kilku kliknięć, po których rozpocznie się pobieranie obrazu dysku najnowszej wersji systemu Microsoftu.

Warto natomiast wziąć pod uwagę, że pobierając nowy system już dziś, nie będziemy mieli do czynienia z identyczną kompilacją, jaka trafi do użytkowników od 11 kwietnia – w międzyczasie pojawią się zapewne nieuniknione poprawki. Te natomiast koniec końców i tak trafią do wszystkich Windowsów, toteż jeśli rzeczywiście nie możemy się doczekać i brak ewentualnych, ostatnich łatek nie jest dla nas przeszkodą, najnowszą wersję Windowsa 10 możemy pobrać i zainstalować już teraz.

Przypomnijmy, że Creators Update przynosi do systemu wiele zmian i nowości. O najważniejszych z nich przeczytać możecie w zestawieniu, które publikowaliśmy jeszcze pod koniec ubiegłego miesiąca.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (104)