HotZlot 2021. Zajrzyjcie za kulisy organizacji tegorocznego zlotu

HotZlot 2021
HotZlot 2021

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Pierwotne plany spotkania się z naszymi czytelnikami i partnerami na żywo musiały zostać dostosowane do panującej sytuacji pandemicznej. Tego rodzaju zmiana planów wymagała jednak sporo pracy, której efekty można było zobaczyć online.

Przeniesienie spotkań z formy konferencyjnej na zrealizowane online webinary pozwoliło chociaż trochę zaspokoić apetyty przed planowanym, pełnowymiarowym zlotem w przyszłym roku. Wiemy jednak, że najwięcej zawsze dzieje się za kulisami, dlatego postanowiliśmy podzielić się z Wami materiałami z organizacji całego wydarzenia.

W trakcie trzynastej już edycji HotZlotu mogliście poznać, między innymi, naszego kolegę Pawła Hekmana, który na co dzień jest redaktorem prowadzącym Polygamii. Materiały zza kulis to także dobra okazja by poznać naszego redaktora naczelnego, Marcina Bartnickiego, który jest odpowiedzialny za wszystkie serwisy znajdujące się pod szyldem WP Technologii.

Dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami na tegorocznej edycji HotZlotu 2021. Jeżeli jednak nie udało się Wam być w trakcie trwania całego wydarzenia, możecie zapoznać się z webinarami poprzez przygotowany materiał. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku będziemy mogli się z Wami spotkać już na żywo.

Sponsorem tegorocznej edycji HotZlotu był Plus.

Programy

Zobacz więcej
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)