HotZlot 2021. Przypominamy prezentacje z tegorocznej edycji zlotu

HotZlot 2021
HotZlot 2021

Tegoroczny HotZlot już za nami. Wiemy jednak, że nie wszyscy zainteresowani mogli być z nami w trakcie trwania webinarów, dlatego postanowiliśmy przypomnieć i udostępnić Wam tegoroczne prezentacje.

Ze względu na panującą pandemię koronawirusa, tegoroczna edycja odbyła się online. W trakcie trwania zlotu nasi czytelnicy mogli zapoznać się z tematami cyberbezpieczeństwa, kryptowalut oraz obecnej sytuacji na rynku IT.

Jak czuć się bezpiecznie w sieci?

Pierwszy webinar zrealizowany w ramach HotZlotu poprowadził Paweł Milewski, dyrektor obszaru WP Poczta, 1login od WP oraz Open.fm. Zwrócił uwagę, że wiele osób uważa, że cyberprzestępstwa ich nie dotyczą.

(Nie)straszne kryptowaluty

Kolejną prezentację, poświęconą w całości kryptowalutom, przedstawił Filip Pawczyński z Polskiego Stowarzyszenia Bitcoin. W ramach swojego webinaru, prowadzący starał się odczarować wiele fałszywych przekonań dotyczących tego cyfrowego aktywa. Zainteresowani mogli dowiedzieć się, jakie były założenia stworzenia bitcoina, kto za nim stoi, a także jak wygląda obecna sytuacja na rynku kryptowalut.

Praca w IT. Jak obecnie wygląda rynek w tej branży?

Ostatni webinar, który dotyczył sytuacji na rynku IT, poprowadził Jacek Kwaśniewski, COO Eengine. Przypomniał, że branża IT to nie tylko świat programistów, wielkich wieżowców i sojowego latte. To także osoby, które pracują ze sprzętem, jako PM-owie projektów czy testerzy, często żyjące w małych miastach. Poruszył również kwestię różnic w zarobkach, poszukiwania pracy w pandemii oraz inwestowania w siebie.

Dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami na tegorocznej edycji HotZlotu 2021. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku będziemy mogli się z Wami spotkać już na żywo.

Programy

Zobacz więcej
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (12)