iOS: 7 najlepszych aplikacji 2017 roku na iPhone'a i iPada

iOS: 7 najlepszych aplikacji 2017 roku na iPhone'a i iPada

iOS: 7 najlepszych aplikacji 2017 roku na iPhone'a i iPada
Jan Mentel
08.06.2017 20:10

Konferencja WWDC co roku jest dobrą okazją do tego, żeby docenić najbardziej kreatywnych twórców aplikacji oraz gier – my przygotowaliśmy listę tych pierwszych. W tym roku nagrodą Apple Design Awards wyróżniono 7 aplikacji na iOS-a.

Lake: De-Stress Therapy with Art Coloring Pages

Lake, czyli aplikacja do kolorowania obrazków, która pozwala na chwilę odstresowania. Do dyspozycji dostajemy prace artystów tworzących na Instagramie, które dzięki 5-częściowym zestawie do malowania oraz palecie z 245 odcieniami możemy rozerwać się, dzięki kolorowaniu. Lake powstała z myślą o dorosłych użytkownikach, jednak dzieci również będą się dobrze bawić. Aby uzyskać dostęp do wszystkich prac, należy wykupić subskrypcję, która miesięcznie kosztuje 29,99 zł.

Obraz

Aplikacja dostępna jest w naszej bazie programów.

Elk - Travel Currency Converter

Elk to aplikacja, która na podstawie naszej lokalizacji w automatyczny sposób przelicza kursy walut. Obsługa jest bardzo prosta i intuicyjna. Kwot nie musimy wpisywać ręcznie, a obsługa tabeli ogranicza się do dwóch ruchów: poprzez dotknięcie rozwijamy table lub przesuwamy w prawo. Po upływie 14 dni będziemy mogli sprawdzić jedynie kurs naszej waluty w porównaniu do euro/dolara. Za pełną aplikacje zapłacić musimy 18,99 zł.

Obraz

Aplikacja dostępna jest w naszej bazie programów.

Enlight

Enlight, czyli bardzo rozbudowany i jednocześnie prosty w obsłudze edytor zdjęć. Narzędzie zostało już docenione, stąd Enlight znalazł się w czołówce najlepszych płatnych aplikacji m.in. w Wielkiej Brytanii, Australii, Niemiec. Oferuje bardzo wiele funkcji, stąd można używać go do zaawansowanej obróbki zdjęć. Aplikacja kosztuje 18,99 zł.

Create stunning double exposures on your iPad with Enlight

Aplikacja dostępna jest w naszej bazie programów.

Bear

Bear to rozbudowany notatnik znany z macOs-a. Aplikacja oferuje nam zaawansowane możliwości organizacji naszych zapisków. Jedną z funkcji jest oznaczanie każdej notatki hasztagami. Podstawowe funkcję formatowania pozwalają nam na tworzenie hierarchicznych nagłówków czy punktowanej listy. Do tekstu możemy dołączyć także obrazki lub hiperłącza. Aplikacja jest darmowa.

Bear Note-taking: an iOS App Review: 🐻

Aplikacja dostępna jest w naszej bazie programów.

Kitchen Stories

Kitchen Stories to zbiór filmów, które pokazują w przystępny sposób, jak gotować. Do dyspozycji mamy wiele potraw przygotowanych według receptur szefów kuchni czy blogerów. Przepisy możemy szukać po kategoriach, składnikach czy blogerach. Przydatną funkcją jest lista potrzebnych produktów, dzięki której z zakupów wrócimy ze wszystkimi składnikami.

Kitchen Stories - iPhone & iPad - HD Trailer

Aplikacja dostępna jest w naszej bazie programów.

Things 3

Jest to narzędzie, które przyda się wszystkim, którzy pracują nad wieloma projektami jednocześnie. Dzięki swojemu prostemu interfejsowi Thinks 3 ułatwi nam nawigowanie w gąszczu zadań, które możemy grupować w projekty, a także tworzyć dla nich nowe grupy robocze. Things różni się od swojej poprzedniczki przede wszystkim odświeżonym wyglądem oraz tzw. magicznym guzikiem Plus – po jego przytrzymaniu oraz przeciągnięciu, będziemy mogli wykonywać kontekstowe operacje. Nowością jest także wyszukiwarka dostępna w każdym oknie roboczym. Licencja kosztuje 47,99 zł.

Friday 5: Things 3 - more than just a new coat of paint

Aplikacja dostępna jest w naszej bazie programów.

AirMail 3

Airmail 3 to nowoczesny i bardzo szybki klient poczty elektronicznej, przygotowany do pracy z wieloma kontami i różnymi protokołami. Narzędzie posiada przyjazny interfejs, który bardzo ułatwia obsługę naszej poczty. Do dyspozycji dostajemy zaawansowane opcje znane z wersji pulpitowej. Aplikacja obsługuje konta IMAP, Exchange i POP3, jednocześnie oferuje domyślnie ustawienia m.in. dla Gmaila, Outlooka czy iClouda.

Airmail Mail App by Bloop for iPhone - Review

Aplikacja dostępna jest w naszej bazie programów.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (31)