WindowsInternet i komunikacjaDodatki do klientów poczty e-mailMicrosoft Office Outlook Hotmail Connector

Microsoft Office Outlook Hotmail Connector14.0.6106.5001

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Microsoft Office Outlook Hotmail Connector to przygotowany przez Microsoft, bezpłatny dodatek do klienta poczty Office Outlook w wersjach 2003, 2007 i 2010, wchodzącego w skład pakietu Office.

Umożliwia dostęp do skrzynki pocztowej i synchronizację danych w usłudze Windows Live Hotmail i Office Live Mail. Oprócz e-maili synchronizowane są także kontakty w usłudze Windows Live Mail Contacts. Jeśli używana jest płatna subskrypcja pocztowa Premium, wtedy w Outlooku korzystać można także z kalendarza, zadań i notatek przechowywanych w Hotmailu.

Po instalacji dodatku Windows Live Hotmail lub Office Live Mail staje się nowym kontem e-mail, a dane z usługi hostowanej przechowywane są w oddzielnym pliku. Choć jest to wersja angielska, instaluje się i działa poprawnie także z polską wersją Outlooka.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
3.65 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań20 630
Data aktualizacji8 lip 2011
Rozmiar pliku3.17 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (15)