bELjmmOd

Microsoft Office Outlook Hotmail Connector14.0.6106.5001

Strona głównaWindowsInternet i komunikacjaDodatki do klientów poczty e-mailMicrosoft Office Outlook Hotmail Connector
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Microsoft Office Outlook Hotmail Connector to przygotowany przez Microsoft,bezpłatny dodatek do klienta poczty Office Outlook w wersjach 2003, 2007 i 2010, wchodzącego w skład pakietu Office.

bELjmmOf

Umożliwia dostęp doskrzynki pocztowej i synchronizację danych w usłudze Windows LiveHotmail i Office Live Mail. Oprócz e-maili synchronizowane są takżekontakty w usłudze Windows Live Mail Contacts. Jeśli używana jestpłatna subskrypcja pocztowa Premium, wtedy w Outlooku korzystaćmożna także z kalendarza, zadań i notatek przechowywanych wHotmailu.

Po instalacji dodatku Windows Live Hotmail lub OfficeLive Mail staje się nowym kontem e-mail, a dane z usługi hostowanejprzechowywane są w oddzielnym pliku. Choć jest to wersja angielska,instaluje się i działa poprawnie także z polską wersjąOutlooka.

Udostępnij
Microsoft Office Outlook Hotmail Connector 14.0.6106.5001wersja stabilna (32-bit)
Microsoft Office Outlook Hotmail Connector 14.0.6106.5001wersja stabilna (64-bit)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
3.65 ocen
Twoja ocena:
Liczba pobrań20 258
Data aktualizacji8 lip 2011
Rozmiar pliku3.17 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bELjmmPb