r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

mute.fm 0.9.15 Beta

Strona główna Windows Multimedia Inne programy multimedialne
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

mute.fm to bardzo proste narzędzie, które umożliwia wyciszenie i zatrzymanie odtwarzacza multimedialnego w momencie kiedy np. uruchomimy w przeglądarce jakiś klip wideo. Po zakończeniu oglądania materiału wideo aplikacja automatyczne wznowi odtwarzanie muzyki w zdefiniowanym programie.

Narzędzie kierowane jest do osób, które wykorzystują komputer m.in. do słuchania muzyki z różnych źródeł i oglądania wideo w serwisie YouTube. Pozwala ono automatycznie zatrzymywać i wznawiać muzykę w odtwarzaczu audio kiedy np. w przeglądarce internetowej pojawi się inne źródło dźwięku. mute.fm obsługuje większość dostępnych odtwarzaczy, takich jak iTunes, foobar2000, WinAmp, Spotify, Zune, Windows Media Player, Rdio, Pandora, last.fm, MOG i inne.

r   e   k   l   a   m   a

Scenariusz z odtwarzaczem multimediów i oglądaniem klipów w przeglądarce internetowej to jedno z możliwych zastosowań narzędzia. Pozwala ono również wyciszać muzykę w momencie nawiązania rozmowy głosowej przy użyciu programów VoIP lub komunikatora Skype.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Jak automatycznie zatrzymać muzykę podczas odtwarzania z innego źródła?

38
OPROGRAMOWANIE 04.08.2017 | Przemysław Kreft

Wiele osób korzysta z odtwarzaczy muzyki na komputerze podczas pracy czy nauki. Za każdym razem, gdy chcemy obejrzeć krótki film na YouTube czy też wyświetlić materiał wideo zamieszczony na Facebooku musimy jednak specjalnie pauzować muzykę. Jest na to lepszy sposób. Wystarczy skorzystać z niewielkiego programu mute.fm, który znajdziecie w naszej bazie. Pozwala on na automatyczne zatrzymywanie odtwarzania muzyki, gdy uruchomiony zostanie inny dźwięk. Co więcej, muzyka zostanie później automatycznie wznowiona. Zobaczmy, jak korzystać z tego narzędzia. …

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.