r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

mute.fm 0.9.14 Beta

Strona główna Windows Multimedia Inne programy multimedialne
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

mute.fm to bardzo proste narzędzie, które umożliwia wyciszenie i zatrzymanie odtwarzacza multimedialnego w momencie kiedy np. uruchomimy w przeglądarce jakiś klip wideo. Po zakończeniu oglądania materiału wideo aplikacja automatyczne wznowi odtwarzanie muzyki w zdefiniowanym programie.

Galeria programu

Narzędzie kierowane jest do osób, które wykorzystują komputer m.in. do słuchania muzyki z różnych źródeł i oglądania wideo w serwisie YouTube. Pozwala ono automatycznie zatrzymywać i wznawiać muzykę w odtwarzaczu audio kiedy np. w przeglądarce internetowej pojawi się inne źródło dźwięku. mute.fm obsługuje większość dostępnych odtwarzaczy, takich jak iTunes, foobar2000, WinAmp, Spotify, Zune, Windows Media Player, Rdio, Pandora, last.fm, MOG i inne.

Scenariusz z odtwarzaczem multimediów i oglądaniem klipów w przeglądarce internetowej to jedno z możliwych zastosowań narzędzia. Pozwala ono również wyciszać muzykę w momencie nawiązania rozmowy głosowej przy użyciu programów VoIP lub komunikatora Skype.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.