mute.fm 0.9.15 Beta

Strona główna Windows Multimedia Inne programy multimedialne
Pobierz pr​ogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

mute.fm to bardzo proste narzędzie, które umożliwia wyciszenie i zatrzymanie odtwarzacza multimedialnego w momencie kiedy np. uruchomimy w przeglądarce jakiś klip wideo. Po zakończeniu oglądania materiału wideo aplikacja automatyczne wznowi odtwarzanie muzyki w zdefiniowanym programie.

Narzędzie kierowane jest do osób, które wykorzystują komputer m.in. do słuchania muzyki z różnych źródeł i oglądania wideo w serwisie YouTube. Pozwala ono automatycznie zatrzymywać i wznawiać muzykę w odtwarzaczu audio kiedy np. w przeglądarce internetowej pojawi się inne źródło dźwięku. mute.fm obsługuje większość dostępnych odtwarzaczy, takich jak iTunes, foobar2000, WinAmp, Spotify, Zune, Windows Media Player, Rdio, Pandora, last.fm, MOG i inne.

Scenariusz z odtwarzaczem multimediów i oglądaniem klipów w przeglądarce internetowej to jedno z możliwych zastosowań narzędzia. Pozwala ono również wyciszać muzykę w momencie nawiązania rozmowy głosowej przy użyciu programów VoIP lub komunikatora Skype.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!