Nowa AutoMapa na iOS-a dostępna. Nawigacja otrzymała przycisk AutoRadaru

Nowa AutoMapa na iOS-a dostępna. Nawigacja otrzymała przycisk AutoRadaru

AutoMapa otrzymała nowy przycisk i inne usprawnienia, depositphotos
AutoMapa otrzymała nowy przycisk i inne usprawnienia, depositphotos
02.07.2018 17:34

Sporo się ostatnio dzieje na rynku mobilnych nawigacji. Użytkownicy Androida otrzymali zupełnie nową AutoMapę, w Mapach Google pojawi się najlepsza funkcja z aplikacji Waze, a Apple ma przebudować autorskie mapy. Natomiast teraz wydana została nowa wersja aplikacji AutoMapa na iUrządzenia.

Nowa AutoMapa na iOS o numerku 7.3 jest już dostępna i mogą ją pobrać posiadacze iPhone’ów i iPadów. Do aplikacji trafiło wiele rozwiązań, które oczekiwane były przez użytkowników. Wreszcie posiadacze iPhone’ów X otrzymali interfejs dostosowany do rozciągniętego w pionie wyświetlacza z charakterystycznym wycięciem.

Na głównym ekranie został wprowadzony nowy przycisk AutoRadaru, który pozwala na informowanie innych użytkowników o zdarzeniach drogowych. Teraz będzie można szybko udostępnić informację o kontrolach, radarach, wypadkach i innych istotnych rzeczach na trasie. Warto zauważyć, że podobne możliwości zapewnia już aplikacja Yanosik. Możliwe, że właśnie stała się ona zbędna dla osób używających AutoMapy, o ile oczywiście AutoRadar okaże się równie skuteczne i wygodny w użyciu.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

W nowej wersji pojawiła się również odświeżona kolorystyka mapy połączona z nową paletą barw natężenia ruchu. Teraz interfejs ma być bardziej czytelny i zapewnić lepszy podgląd natężenia ruchu na danym odcinku. Usprawnienia objęły również synchronizację danych z iCloud. AutoMapa umożliwia przechowywanie danych nie tylko o trasach, punktach ulubionych czy ostatnio używanych adresach, ale również na zapamiętanie ustawień oraz numeru licencji, dzięki czemu przy zmianie urządzenia w prosty i szybki sposób użytkownik odtworzy wszelkie dane i ustawienia.

AutoMapę w najnowszej wersji na iOS-a znajdziecie już w naszym katalogu aplikacji. Nawigacja dostępna jest również na Androida.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (24)