Oficjalna strona Snapchata z dnia na dzień zniknęła z Facebooka

Oficjalna strona Snapchata z dnia na dzień zniknęła z Facebooka

Oficjalna strona Snapchata z dnia na dzień zniknęła z Facebooka
31.08.2016 13:05

Oficjalna strona Snapchata na Facebooku nagle zniknęła. Miała ona ponad 6,5 mln polubień, co nie powinno dziwić przy obecnej ogromnej popularności aplikacji. Snapchat odmówił komentarza, ale osoba związana z firmą poinformowała, że głównym powodem był... brak obsługi oficjalnej strony.

Strona mająca ponad 6,5 mln polubień nagle bez oficjalnego komentarza znika, i to strona reprezentująca aplikację będącą konkurencją dla Facebooka. Dodatkowo, twórcy aplikacji nie chcieli wcześniej sprzedać jej Markowi Zuckerbergowi. Facebook, chcąc zdobyć część użytkowników, dodał, a raczej ściągnął, ze Snapchata popularną funkcję i umieścił ją w Instagramie. Możliwe, że niektórzy już zaczną tworzyć teorię, że oficjalna strona Snapchata została specjalnie usunięta przez Facebooka.

Wyniki dość ciekawe. ;) Oficjalnej strony brak.
Wyniki dość ciekawe. ;) Oficjalnej strony brak.

Spokojnie, nie mamy oficjalnego komunikatu ze strony Snapchata, ale prawda jest najwyraźniej zupełnie inna. Osoba będąca blisko firmy powiedziała, że powodem był brak aktywności. Nie, nie chodzi o użytkowników, bo ich było ponad 6,5 mln. Na oficjalnej stronie nie pojawił się żaden nowy post od 2013 roku, była ona martwa. Oczywiście to z kolei rodzi kolejne pytanie o powód.

Wygląda to tak, jakby nagle Snapchat zniknął, mimo że dla większości firm głównym centrum komunikacji z użytkownikami stał się właśnie Facebook. Jednak chyba ktoś w Snapchacie zapomniał, że mają stronę na Facebooku i po dwóch latach ją odkrył, stwierdzając, że próba przywrócenia jej do życia mijała się z celem. Nie wiadomo, czy Snapchat wróci na Facebooka.

Obraz

Jeśli dziś spróbujecie wejść na stronę facebook.com/snapchat spotkacie się z komunikatem Niestety, ta treść jest obecnie niedostępna. Nowości związane ze Snapchatem nadal możecie śledzić za pośrednictwem oficjalnego profilu na Twitterze, ostatnie aktualizacje pochodzą sprzed kilku godzin.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (22)