Quantum Break to strzelanka z systemem osłon, Remedy robi też Agents of Storm pod iOS

Quantum Break to strzelanka z systemem osłon, Remedy robi też Agents of Storm pod iOS

08.12.2013 03:16, aktualizacja: 09.12.2013 11:15

Zapowiedziany na Xboksa One projekt Quantum Break studia Remedy, twórców serii Max Payne i Alan Wake, rozpalał do czerwoności umysły niektórych graczy, ale chyba powoli pora wziąć głębszy oddech. Ponoć rewolucyjne połączenie gry akcji oraz serialu zaowocuje jednak tylko przeplataniem się rozgrywki z odcinkami na tej samej płycie Blu-ray, z pewnymi różnicami w fabule, które odzwierciedlać mają nasze decyzje. Tytuł gatunkowo będzie także po prostu strzelanką opartą na chowaniu się za osłonami.

Quantum Break VGX Trailer

Piękną, bo korzystającą z systemów DI4D oraz Digital Molecular Matter, ale mimo wszystko standardową strzelanką. Główną różnicą w stosunku do masy innych tego typu produkcji wydaje się być opcja manipulowania czasem, włącznie z cofaniem rozwoju wypadków lub ich przyśpieszeniem, co znajdzie odzwierciedlenie między innymi w rozstawieniu obiektów w etapach. Bohaterowie też mają swoje różne moce, niestety wciąż pozostają one zagadką. Remedy nie jest gotowe na porządną demonstrację.

O czym warto wiedzieć to fakt, że na boku zespół relaksuje się przygotowując zręcznościową grę Agents of Storm z myślą o urządzeniach pod kontrolą systemu iOS. Mający zadebiutować na początku przyszłego roku projekt odda w nasze ręce zarządzanie flotą, którą posyłać będziemy na podbój kolorowych wysp. Chodzi o odwróconą tzw. obroną wieży. Zamiast się bronić przed przeciwnikiem, sami atakujemy.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)