WhatsApp odświeżył interfejs. Sprawdź, co się zmienia

WhatsApp odświeżył interfejs. Sprawdź, co się zmienia

WhatsApp
WhatsApp
Źródło zdjęć: © dobreprogramy
Oskar Ziomek
06.09.2023 22:39

WhatsApp na iOS-a otrzymuje nieco poprawiony interfejs, który dostrzegą użytkownicy "społeczności" - stosunkowo nowej funkcji dostępnej w WhatsAppie także na Androidzie. Twórcy zdecydowali się poprawić widok podsumowania informacji o grupie, które teraz są po prostu czytelniejsze.

O szczegółach zmian pisze WABetaInfo. Jak zwraca uwagę, zmodyfikowany interfejs WhatsAppa trafia do wydania na iOS-a oznaczonego numerem 23.17.78. Co ciekawe, czy przy okazji zauważono, że niektórzy użytkownicy mogą zauważyć nowy interfejs w społecznościach nawet w poprzedniej aktualizacji, co oznaczałoby, że zmiana włączana jest po stronie serwera i w praktyce najnowsze wydanie komunikatora nie jest bezwzględnie konieczne, by zobaczyć poprawiony wygląd.

Zmiany są z jednej strony kosmetyczne, ale z drugiej - zauważalne. WhatsApp z nowym interfejsem społeczności oferuje wygodne skróty dla administratorów, którzy mogą łatwiej zapraszać i dodawać kolejnych członków do społeczności. Warto podkreślić, że w tym przypadku jest to zmiana trafiająca do regularnych użytkowników stabilnego wydania WhatsAppa. Testy w tym przypadku przeszły niemal niezauważenie przez program dla użytkowników wydania beta.

Zmiany w WhatsAppie
Zmiany w WhatsAppie© WABetaInfo

WhatsApp jest w ostatnim czasie bardzo często aktualizowany, przez użytkownicy regularnie otrzymują nowe wydania z poprawkami i nowymi funkcjami. Inna zmiana, która trafiła niedawno na tapet to przełącznik związany z błyskawicznymi filmami, który trafił już do testowego wydania zarówno na Androida, jak i iOS-a. Opcja powinna pojawić się także w stabilnym wydaniu aplikacji w najbliższym czasie.

Oskar Ziomek, redaktor prowadzący dobreprogramy.pl

Programy

Aktualizacje
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)