WhatsApp zmienia limit. Wyślesz 100 zdjęć naraz

WhatsApp zmienia limit. Wyślesz 100 zdjęć naraz

WhatsApp zmienia limity
WhatsApp zmienia limity
Źródło zdjęć: © dobreprogramy | Oskar Ziomek
Oskar Ziomek
16.02.2023 13:41

WhatsApp wprowadza wyższy limit dotyczący wysyłanych multimediów do rozmówców. Po zmianie będzie można wysyłać jednocześnie nawet 100 zdjęć lub filmów. Dotychczas limit w WhatsAppie był niższy i wynosił tylko 30 plików. Równolegle w komunikatorze pojawiają się inne zmiany.

Komunikator WhatsApp po aktualizacji pozwala na wysyłanie maksymalnie 100 plików multimedialnych za jednym razem. To spora zmiana względem poprzedniego limitu zaledwie 30 plików i jednocześnie szansa dla użytkowników na wygodniejsze dzielenie się zdjęciami i filmami. Jak podaje WABetaInfo, zmianę zasad udało się dostrzec już wcześniej, przy aktualizacji WhatsAppa do wersji Beta 2.23.4.3 w przypadku Androida.

Teraz, po aktualizacji stabilnego WhatsAppa nowy limit 100 przesyłanych multimediów obowiązuje także w tym wydaniu komunikatora, na co zwrócił uwagę serwis SamMobile. Co do zasady nie musi to jednak oznaczać, że każdy użytkownik już teraz jest w stanie skorzystać z nowej opcji. Aktualizacje aplikacji, w tym WhatsAppa, zwykle są realizowane transzami, w efekcie czego niektórzy muszą się uzbroić w kilka dni cierpliwości, nim najnowsza wersja komunikatora trafi do ich telefonów. Aktualizację WhatsAppa można jednak oczywiście spróbować wymusić wcześniej.

Równolegle do nowego limitu związanego z wysyłaniem multimediów, do WhatsAppa trafiają inne nowości, w tym tworzenie dłuższych nazw grup, możliwość dodawania podpisów do dokumentów czy opcja tworzenia personalizowanych awatarów. Można bezpiecznie założyć, że te same opcje trafią także to WhatsAppa na iOS-a, choć możliwe, że w nieco późniejszym terminie.

Oskar Ziomek, redaktor prowadzący dobreprogramy.pl

Jesteś świadkiem próby oszustwa?Poinformuj nas o tym zdarzeniu!

Programy

Zobacz więcej
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)