WhatsApp poprawia interfejs. Zmiana dotyczy kolorów

WhatsApp poprawia interfejs. Zmiana dotyczy kolorów

WhatsApp modyfikuje interfejs
WhatsApp modyfikuje interfejs
Źródło zdjęć: © Pixabay, WABetaInfo
Oskar Ziomek
26.06.2023 15:02

WhatsApp dostanie niedługo poprawiony interfejs, który już wkrótce zaobserwują użytkownicy testowego wydania na Androida. Twórcy modyfikują górny pasek w aplikacji pod kątem kolorów. Choć zmiana jest kosmetyczna, to pierwsza od lat tego typu modyfikacja w WhatsAppie.

WhatsApp nieustannie modyfikuje swoją aplikację, a interfejs zdaje się być jednym z obszarów, który w ostatnim czasie szczególnie często trafia na tapet. Jak zauważa WABetaInfo, niedługo do WhatsAppa trafi poprawiony górny pasek, który stanie się nieco ciemniejszy. Aplikacja zyska w ten sposób nieco na świeżości, a ikony wyświetlane na górze staną się czytelniejsze przez zwiększony kontrast.

Chociaż w tym momencie nie wiadomo jeszcze, kiedy dokładnie poprawiony interfejs trafi do stabilnego wydania WhatsAppa, okazuje się, że nie widzą go nawet regularni testerzy. WABetaInfo podaje, że to wczesny etap zmian i poprawiony interfejs nie został jeszcze udostępniony także w tym gronie. Warto dodać, że nie jest to pierwsza zmiana związana z interfejsem WhatsAppa dostrzeżona w kodzie w ostatnim czasie.

Poprawiony interfejs WhatsAppa (po prawej)
Poprawiony interfejs WhatsAppa (po prawej)© WABetaInfo

Niedawno opisywaliśmy bowiem poprawione w podobny sposób menu załączników WhatsAppa. W tym przypadku zmodyfikowany interfejs trafił już jednak do testerów korzystających z bety komunikatora na iOS-a. Zmiany w komunikatorze dotyczą również strony technicznej - na czele z planowanym wdrożeniem multikonta.

Oskar Ziomek, redaktor prowadzący dobreprogramy.pl

Programy

Aktualizacje
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (10)