Wspólnie z Kingstonem nagradzamy najlepszych blogerów — nadeszła wielka kumulacja!

Wspólnie z Kingstonem nagradzamy najlepszych blogerów — nadeszła wielka kumulacja!

Redakcja
14.01.2013 17:50, aktualizacja: 15.01.2013 12:05

Dawno nie przyznawaliśmy nagród za najciekawsze wpisy na blogu dobrychprogramów, co jednak nie oznacza, że zrezygnowaliśmy z wyróżniania blogerów. Dynamicznie rosnąca liczba wpisów spowodowała po prostu, że wybór najlepszych jest z miesiąca na miesiąc coraz trudniejszy, przez co bardzo przeciągnął się w czasie. Co się jednak odwlecze to nie uciecze, jak mówi staropolskie przysłowie, a dzięki temu mamy sporą kumulację cennych nagród ufundowanych przez firmę Kingston — 3 dyski SSD i 17 pendrive'ów!

Ostatnie wyróżnienia przyznane zostały za listopad 2011 roku, zacznijmy więc od wpisów grudniowych. Tu postanowiliśmy nagrodzić teksty: Dodatkowy sposób ograniczenia dostępu do sieci LAN autorstwa roobala, Lubię Operę!, autorstwa Meszuge, a także Adapter audio bluetooth Logitecha czyli podłącz bezprzewodowo laptopa do wieży, autorstwa Mk13. Do autorów powędrują koszulki dobrychprogramów oraz pendrive'y Kingston DataTraveler 410 o pojemności 16GB. Pozostaje jeszcze najważniejsze wyróżnienie — po długich rozważaniach, za najlepszy wpis w ostatnim kwartale 2011 roku uznajemy Zamiennik vs Oryginał autorstwa DjLeo. Powędruje do niego koszulka dobrychprogramów i dysk SSD Kingston SSDNow V+100 o pojemności 96GB. Gratulujemy!

Obraz

Kolej na przyjrzenie się dokonaniom blogerów w pierwszym kwartale 2012 r. Powstało bardzo dużo ciekawych wpisów, wybór najlepszych nie należał więc do łatwych. Ostatecznie zdecydowaliśmy się na przyznanie wyróźnień za następujące: Jak wygląda JPEG po 100 000 rekompresji? autorstwa M@stera, Rewolucja w ochronie antywirusowej qdominika, dobreprogramy mini w jQuery Mobile djfoksera, Ratowanie routera McDracullo, Smartfon – komputer przyszłości? kamila_w, Windows 8, w poszukiwaniu zaginionego menu start semteksa, a także Drukujmy śmiało, to nie szkodzi lasom! januszka. Do każdego z nich powędrują koszulki dobrychprogramów oraz pendrive'y Kingston DataTraveler Elite USB 3.0 16GB. Do każdego oprócz... djfoksera, którego wpis, a właściwie wersję mini dobrychprogramów uznaliśmy za najciekawsze blogerskie dokonanie w pierwszych trzech miesiącach ub.r. Tym samym djfoxer otrzyma dodatkowo dysk SSD Kingston HyperX 3K o pojemności 90GB. Gratulujemy!

Wśród wpisów opublikowanych w drugim kwartale 2012 roku, za najlepsze uznaliśmy: „Prawowgrywanie” – niby nic takiego, a cieszy! autorstwa DjLeo, Ciekawe przygody z helpdeskiem kubuta, Starcie - Kindle kontra Książka Papierowa MaXDemage, Rockbox - rewelacyjny firmware do przenośnych odtwarzaczy muzyki djfoksera, Internet mobilny - zestawienie dostępnych pakietów mordzia, O tworzeniu kopii bezpieczeństwa w sposób jak najmniej szkodliwy dla portfela arlida, a także Raspberry Pi - pierwsze wrażenia - nareszcie w moich rękach! wojtkaadamsa. Do nich również powędrują koszulki dobrychprogramów oraz pendrive'y Kingston DataTraveler Elite USB 3.0 16GB. Za najlepszy wpis drugiego kwartału uznaliśmy zaś humorystyczne porównianie Kindle'a z tradycyjną książką, pióra MaXDemage'a, który w związku z tym zostanie nagrodzony dyskiem SSD Kingston HyperX 3K o pojemności 90GB. Gratulujemy!

Z przyznaniem nagród za kolejne dwa kwartały 2012 roku na razie wstrzymujemy się żeby nie przesadzać z nadmiarem szczęścia ;) Już teraz zapowiadamy też, że od początku tego roku zmienimy zasady nagradzania blogerów publikujących na łamach dobrychprogramów. Lawinowo rosnąca liczba wpisów na naszym blogu powoduje bowiem, że coraz trudniej wybierać te najciekawsze. Moglibyśmy oczywiście oddać władzę w ręce ludu i dać możliwość czytelnikom głosowania na najlepsze wpisy, ale mówiąc otwarcie obawiamy się nadużyć ze strony kilku „spryciarzy”, które zepsują innym zabawę. Myślimy więc raczej nad systemem punktowym, w któym premiowane byłyby wszystkie wpisy opublikowane na stronie głównej bloga. Zebrane punkty można by następnie z czasem wymieniać na nagrody takie jak koszulki dobrychprogramów i elektroniczne gadżety (pendrive'y, karty pamięci, dyski SSD, a może nawet tablety i smartfony).

To na razie jednak tylko luźny pomysł — czekamy na Wasze komentarze z propozycjami jak można by usprawnić proces wyłaniania i nagradzania najlepszych blogerów.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (106)