Yanosik nie tylko ostrzeże o fotoradarach, ale także wyliczy najtańsze OC

Strona głównaYanosik nie tylko ostrzeże o fotoradarach, ale także wyliczy najtańsze OC
04.08.2015 12:06
Yanosik nie tylko ostrzeże o fotoradarach, ale także wyliczy najtańsze OC

Na rynku dostępnych jest wiele firm ubezpieczeniowych oferujących multum ofert OC. Jeśli chcemy na własną rękę znaleźć najkorzystniejszą ofertę, to zmuszeni jesteśmy do poświęcenia nawet kilku godzin. W związku z tym lepiej skorzystać chociażby z nowej funkcji w mobilnej aplikacji Yanosik.

Twórcy Yanosika wyposażą swoją aplikację w funkcję, która pozwala na wyliczenie najtańszego OC w zaledwie dwie minuty. Obliczanie składki najtańszego obowiązującego OC odbywać się będzie na podstawie kodu AZTEC z dowodu rejestracyjnego. Nowa funkcjonalność została stworzone we współpracy z polską multiagencją CUK Ubezpieczenia.

350140184421230529

Funkcję wyliczającą najkorzystniejszą ofertę OC znajdziemy w odpowiedniej zakładce w aplikacji. W celu rozpoczęcia wyszukiwania wystarczy zrobić zdjęcie kodu AZTEC w dowodzie rejestracyjnym. System porówna oferty na podstawie głównych danych samochodu (rodzaj pojazdu, marka, rocznik, pojemność silnika oraz jego moc). Natomiast pozostałe dane niezbędne do przeprowadzenia kalkulacji zostaną uzupełniane przez system automatycznie. Dodatkowo po utrzymaniu wyliczenia składki, będziemy mogli od razu połączyć się z infolinią danej firmy w celu ustalenia dalszych szczegółów i być może sfinalizowania umowy. Aplikacja Yanosik wskaże także najbliższą placówkę CUK i dojazd do niej. Nowa funkcja pojawi się już w tym miesiącu.

Aplikację Yanosik pobierzecie z naszej bazy, dostępna jest wersja na Androida, Windows Phone oraz iOS.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)