r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Czytelnicy blogują - tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów

Strona główna Aktualności

O autorze

Związał się z portalem dobreprogramy w 2009 roku. Zaczynał jako autor newsów, ma na koncie także kilka artykułów. Obecnie prowadzi cykl podsumowania blogów, w ramach którego opisuje tygodniową aktywność blogerów dobrychprogramów.

Czas najwyższy podsumować kolejny tydzień aktywności na blogach dobrychprogramów - jakie ciekawe wpisy opublikowali nasi użytkownicy?

Na początek warto rzucić okiem na Windows 10, którego wczesna wersja została udostępniona internautom do testów - nowe okienka zostały sprawdzone przez Czajo i Shaki81. Pozostając przy temacie oprogramowania polecamy przegląd różnych sposobów na oglądanie filmów z Youtube, artykuł na temat pozycjonowania przeglądarki internetowej Opera i historię aplikacji Janosik opisującą nierówną walkę deweloperów z ZUS-em. Fani Linuksa mogą też zainteresować się nowym cyklem wydawniczym KDE i powiązanych z nim projektów, jak Plasma czy KDE Applications.

Z zagadnień mobilnych polecamy rozwiązanie afery Bendgate związanej z wyginającym się iPhone 6 Plus. Fani częstego i obfitego pisania maili i wiadomości SMS mogą zainteresować się składaną, przenośna klawiaturą bluetooth Cooper FK50. Jeżeli zaś lubicie firmę BlackBerry, zapoznajcie się z jej aktualnymi wynikami finansowymi. Dawny RIM wprowadził właśnie na rynek nowy telefon - BlackBerry Passport - który cieszy się sporym zainteresowaniem kupujących. Ekspansję przeprowadza także LG i inne korporacje, często sprzedając nam stare pomysły jako nowinki rynkowe ;-) Właściciele urządzeń z Androidem powinni rzucić okiem na kolejną odsłonę przeglądu gier na tą platformę mobilną.

r   e   k   l   a   m   a

Na naszych blogach nie brakuje inżynierów-amatorów, którzy w domowym zaciszu realizują własne projekty. Przeczytać możemy o kamerze dla Banana Pi, udoskonalonym zegarze cyfrowym i płytce HummingBoard. Z pozostałych tematów warto wspomnieć o poradniku przechowywania danych w chmurze, felieton o sile Facebooka i dostępności pamięci DDR4 oraz garść porad dla osób szukających pracy i powracających do gry w World Of Tanks. Nie można także pominąć kolejnego odcinka świetnej serii poświęconej historii firmy Sinclair. Zapraszamy do lektury!

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.