reklama

Czytelnicy blogują - tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów

Strona główna Aktualności

O autorze

Związał się z portalem dobreprogramy w 2009 roku. Zaczynał jako autor newsów, ma na koncie także kilka artykułów. Obecnie prowadzi cykl podsumowania blogów, w ramach którego opisuje tygodniową aktywność blogerów dobrychprogramów.

Święta, święta i po świętach - w przerwie między kolejnymi kęsami świątecznego jedzenia wielu naszych użytkowników opublikowało na swoich blogach interesujące teksty - podsumujmy ten tydzień aktywności naszej społeczności.

Na początek proponujemy test niedrogiego urządzenia typu powerbank firmy Trust, subiektywną recenzję smartfona Samsung Galaxy S3 i rzut okiem na dysk SSD Intel 520 o pojemności 120 GB. Ponadto mamy dla Was test smartfona iOcean X1 i Elephone G4, małe co nieco na temat jakości serwisu gwarancyjnego firmy Kiano i zestawienie gier, które warto kupić na konsolę PlayStation 4.

A co z pozostałymi tematami? Te możecie poznać, oglądając video-podsumowanie blogów lub przeglądając kolejne wpisy - nową odsłonę cyklu o Atari, kolejny poradnik do Arduino i felietony - o kończeniu studiów, wyłudzaniu danych osobowych, reakcji Sony na niedawny kryzys wizerunkowy i specjaliscie ds. teleinformatycznych. Polecamy także rzut okiem na najnowszą, testową kompilację Windows 10, garść porad dla osób grających w gry na Windows 8.1 i coś dla fanów Pingwina - Dropbox i jego konkurencja w systemie Linux i dyskusja na temat linuksowego działu na dobrychprogramach. Zapraszamy do lektury!

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama