Hyperlapse Pro 1.6.116.0

Strona główna Mac Multimedia Tworzenie i edycja filmów
Pobierz program
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Hyperlapse to innowacyjny program, przeznaczony do stabilizowania i „wygładzania” filmów, a w szczególności naszych wyczynów sportowych, nagranych smartfonem lub GoPro.

Interfejs programu jest banalnie prosty w obsłudze. Kolejne części prowadzą użytkownika „za rękę” przez proces wygładzania filmu.

W programie po imporcie filmu możemy wybrać typ kamery, którą został nagrany, sposób wygładzania, a także zmianę tempa. Na liście kamer znajdziemy specjalne profile dla różnych modeli GoPro, Polaroid Cube, Garmin VIRB, kamer Sony i oczywiście iPhone'a, który doskonale sprawdza się także na filmach nagranych innymi smartfonami.

Po wybraniu odpowiednich parametrów oraz docelowego miejsca zapisu pliku należy pozwolić programowi wykonać jego zadanie. Czas przetwarzania będzie oczywiście zależny od długości materiału i parametrów stabilizacji. Należy pamiętać, że z filmów zostanie usunięta ścieżka dźwiękowa.

Wersja demonstracyjna programu nie ma ograniczeń czasowych, ale nakłada na film znak wodny i na końcu umieszcza planszę reklamową Microsoftu. Pełna wersja programu kosztuje 50 dolarów.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Nowy poziom stabilizacji obrazu – Hyperlapse Pro od Microsoftu

13
13.11.2015  •  Anna Rymsza

W naszej bazie programów pojawiła się kolejna ciekawa nowość. Tym razem powinni zainteresować się nią kamerzyści-amatorzy oraz miłośnicy nagrywania swoich wypraw i szaleństw sportowych. Program, o którym mowa, to Hyperlapse Pro, opracowany przez Microsoft Research. Wykorzystuje on znaną już, innowacyjną metodę stabilizacji obrazu i wyrównywania ruchów kamery, by nagrania oglądało się przyjemniej. Hyperlapse Pro to program „wygładzi” ruch i zniweluje nie tylko drgania kamery. Program sprawi, że ruch kamery w przód (na przykład podczas przejażdżki rowerowej) będzie płynny. Dzięki temu…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNetflix mówi, że ma czyste ręce. Nie zbieramy o was danych