QR-Code Studio QR-Code Studio 2.0.0

Strona główna Windows Biuro Tworzenie wizytówek i etykiet
Pobierz prog​ram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

QR-Code Studio to darmowe (wyłącznie do użytku prywatnego) narzędzie umożliwiające tworzenie unikatowych kodów QR zawierających informacje wprowadzone przez użytkownika.

Asystent wprowadzania danych to specjalny moduł obecny w QR-Code Studio, dzięki któremu zaimplementujemy w kodzie niezbędne dane. Kody QR pozwalają nam na pobieranie rozmaitych treści z internetu czy też uruchomienie określonej witryny sieciowej, pojawiają się również na biletach wstępu, a nawet umożliwiają skorzystanie z sieci bezprzewodowej czy też zniżek w wybranych sieciach handlowych.

Dzięki wielu opcjom dostosowywania, możemy przygotować kod QR zgodnie z własnymi preferencjami, określając wielkość symbolu, jego szerokość i wysokość, szerokość modułu, kolorystykę, rozdzielczość oraz marginesy. QR-Code Studio pozwala również na dodanie tekstu znajdującego się nad i pod kodem QR.

Po skończeniu pracy, kod QR będziemy mogli skopiować do schowka lub też wyeksportować do pliku graficznego w formacie BMP, GIF, JPG, PNG lub TIFF.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!