Readon TV Movie Radio Player 7.6

Strona główna Windows Multimedia Odtwarzacze stacji radiowych i TV
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Readon TV Movie Radio Player jest aplikacją, umożliwiającą odtwarzanie strumieni audio/wideo nadawanych przez stacje radiowe i telewizyjne za pośrednictwem Internetu.

Program dysponuje pokaźną listą stacji z całego świata, wśród których znaleźć można niespotykanie dużą w porównaniu do konkurencyjnego oprogramowania liczbę także polskich stacji. Na ich łamach nadawane są programy muzyczne, informacyjne, dokumentalne, edukacyjne, historyczne, sportowe oraz filmy i kreskówki pełnometrażowe - w tym takie znane produkcje jak Jaś Fasola, Sezon na misia, Czterej pancerni i pies czy też seriale Czarodzieje z Waverly Place, Hannah Montana itp. Na uwagę zasługuje fakt, iż materiały w większości przypadków dostępne są w technologii VOD (Video On Demand), która pozwala oglądać wybrane audycje w dowolnym czasie. Ponadto użytkownik może nagrywać wybrane audycje i zapisywać je do formatów ASF, AVI, MP4, WMV i MP3.

Readon TV Movie Radio Player potrafi wyświetlać obraz w trybie pełnoekranowym, informując przy tym w niektórych przypadkach o ilości widzów. Dodatkowo aplikacja wyposażona została w wyszukiwarkę, która ułatwia korzystanie z olbrzymiej ilości stacji radiowych i TV. Z jej pomocą możemy przeszukiwać listę według krajów pochodzenia lub typu nadawanych audycji. Użytkownik ma również możliwość tworzenia list ulubionych pozycji.

Uwaga!

1. Readon TV Movie Radio Player podczas instalacji wymaga aktywnego połączenia z Internetem.

2. Program do poprawnego działania wymaga zainstalowanych w systemie bibliotek .NET Framework w wersji 3.5 lub nowszej. Najnowszą wersję .NET Framework można pobrać w dziale PROGRAMY -> Dodatki -> Biblioteki i inne dodatki (patrz: Programy powiązane).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #50 06.12.2012 14:16

Program nie obsługuje (nie rozpoznaje) plików pls (np. stacji radiowych zapisanych jako pls). To duży minus.

  #49 30.05.2012 23:02

Readon TV Movie Radio Player teraz w wersji 7.6

  #48 21.04.2012 05:28

Najlepsza aplikacja tego typu tylko się zepsuła przez neo uzytkowników dodających swoje strumienie z neo serwisów jak np
livestream
Justin.tv
pinotv.pl
Jakości są kiepskie serwisy mega żałosne.
A tak ujdzie ma mase funkcji

  #47 25.02.2012 13:19

Witam. Program bardzo dobry co do odtwarzania stacji, wszystko idealnie jeden z lepszych pod tym względem. Ale są tez problemy-dwa. Z nagrywaniem dźwięku( jakieś alfanumeryczne nazwy plików..(?) jak i instalacją pluginów...( Błąd - Debugowanie w trybie JIT) nic nie działa poza samymi stacjami. Może służyć wyłącznie do oglądania Gdyby nie te dolegliwości program naprawdę godny polecenia.

  #46 20.02.2012 21:10

Coraz mniej działających polskich programów. Jeszcze w grudniu można było oglądać TVN24 (pod nazwą TVN24 Francja) i to w dobrej jakości. Na początku roku zniknęło Mango TV, co uważam za absurd. Praktycznie przez cały dzień lecą telezakupy, ale codziennie (o g. 21:30) był na tym kanale program ezoteryczny Kosmica. Ponadto, nie działa całkiem przyzwoity kanał muzyczny Next Music (puszczali teledyski w doskonałej jakości). Ostatnio są problemy z TVN CNBC, pewnie wkrótce i on podzieli los poprzedników. Niestabilnie funkcjonuje Polo Tv (za pierwszym razem uruchamia się normalnie, zaś kiedy chcemy włączyć po jakimś czasie to już odmawia posłuszeństwa).
Do chwili obecnej jeśli mówimy tylko o polskich kanałach bez problemów można oglądać m.in. Tele 5, TV Biznes, Toya TV, 4FUN, Radio Czwórka. Czasami "chodzi" Disco Relax. Jak się dobrze poszuka to można znaleźć Eurosport British, ale na tym koniec atrakcji. Ogólnie jak napisałem na początku - jest coraz gorzej.

  #45 07.02.2012 01:16

Nie polecam. Zadnych dobrych stacji, kiepski w obsludze.

  #44 22.10.2011 20:02

Readon TV Movie Radio Player jest aplikacją, umożliwiającą odtwarzanie strumieni audio/wideo nadawanych przez stacje radiowe i telewizyjne za pośrednictwem Internetu.

Program dysponuje pokaźną listą stacji z całego świata, wśród których znaleźć można niespotykanie dużą w porównaniu do konkurencyjnego oprogramowania liczbę także polskich stacji. Na ich łamach nadawane są programy muzyczne, informacyjne, dokumentalne, edukacyjne, historyczne, sportowe oraz filmy i kreskówki pełnometrażowe - w tym takie znane produkcje jak Jaś Fasola, Sezon na misia, Czterej pancerni i pies czy też seriale Czarodzieje z Waverly Place, Hannah Montana itp. Na uwagę zasługuje fakt, iż materiały w większości przypadków dostępne są w technologii VOD (Video On Demand), która pozwala oglądać wybrane audycje w dowolnym czasie. Ponadto użytkownik może nagrywać wybrane audycje i zapisywać je do formatów ASF, AVI, MP4, WMV i MP3.

Readon TV Movie Radio Player potrafi wyświetlać obraz w trybie pełnoekranowym, informując przy tym w niektórych przypadkach o ilości widzów. Dodatkowo aplikacja wyposażona została w wyszukiwarkę, która ułatwia korzystanie z olbrzymiej ilości stacji radiowych i TV. Z jej pomocą możemy przeszukiwać listę według krajów pochodzenia lub typu nadawanych audycji. Użytkownik ma również możliwość tworzenia list

  #43 05.10.2011 06:44

posiadam digital tv stick laptopa z 7 co jeszcze potrzebuje do odbioru cyfrowej telewizji naziemnej może ktoś mi podpowie, tv-stick mam zainstalowany na moim laptopie który burze się o jakiś program, ale odbiera tv-trwam ... ale jak dla mnie to za mało ........

  #42 13.08.2011 11:36

Wszystko gra dobże ale jak komputer ma karte tv i dobre sterowniki wver media wszystkie

  #41 04.08.2011 23:16

pojawiła się nowa wersja Readon TV Movie Radio Player 7.4

  #40 18.07.2011 23:38

program extra, niestety oferta jest taka jaka jest dostępna i jak nadają.Proszę docenić sprawność działania i podobnie jak z wszystkimi programami aktualizować !jego! VLC odtwarzacz i wtyczki oraz listy kanałów rutynowo.Przy okazji mogą nadpisać się jakieś błędy

joaS13   6 #39 03.07.2011 23:50

Readon TV Movie Radio Player to bardzo dobry program do oglądania telewizji i słuchania radia online. Lubię ten program jednak jeśli chodzi o tv, to jakość obrazu nie jest zbyt dobra. Natomiast w czasie słuchania radia online, jakość jest bardzo dobra.

  #38 20.06.2011 09:12

największe g*** nie instalujcie go ponad 90% kanałów bezużytecznych chyba że ktoś ogląda chińskie, uzbekistan azerbejdżan, egipt itd. barak Niemieckich ,Sportu a o Polskich już nie wspomnę bo sam syf

  #37 30.04.2011 18:52

Twój komputer informuję o re-instal vlc.Czy na pewno masz ten kombajn medialny wgrany?Więc może tu błąd.Mało go znam.Sprawiał mi pewne kłopoty.Wiem,że ma swoich trwałych użytkowników.Przykładem - Aimp aktywuje pewne wtyczki Winampa.Jednak by z nich korzystać musi być wgrany także Winamp.Innej opcji nie znam.Ich biblioteki plików dll. mają podobną synchronizację.Pozdro.

  #36 30.04.2011 17:56

..dosia3 - Jeżeli masz kłopot z odinstalowaniem tej wtyczki,to może darmowy Revo Uninstaller da radę.Ma dobrą opinię.Ale wersja free jest dla 32-bit.Płatna to - 64.Więc najpierw sprawdz wersję komputera - oprogramowania.Gdyby to drugie..to możliwe,że Revo jak każdy trial dla tej 64-ki ma czasowe ograniczenie.Więc taką wersję musisz wgrać.Kiedy otworzysz na nim deinstalator wywal Readon.Ważne!też zamiata śmieci rejestru po programie,skorzystaj.Tryb bezpieczny on sam Ci pokaże.Otworzy całą gałąż dotycząca rejestru tego zdeinstalowanego programu i przepisane do niego rejestr systemu.Zaznaczasz wytłuszczone drukiem ,,kratki,,a oznaczone jako plus+. Dasz klik i dalej otwiera się inna gałąż.Będą normalne i wytłuszczone.Uwaga- Tylko wytłuszczone.Możliwe,że tego Uninstlla znasz.Pierwszy raz trochę przeraża.Ale to łatwe.W razie wpadki on wymusza na systemie punkt przywracania.Dlatego oceniany jako bezpieczny.Wrócę do początku-Poszukaj na tym deinstalatorze,czy osobno wgrała się wtyczka w system.Byłoby prościej.Bez wywalania Readona.Choć wolałbym i to zrobić.Ponieważ wtyczka może posiadać sterownik.Więc wgrasz go ponownie.Mam nadzieję,że to się uda.Hej.

  #35 29.04.2011 19:55

Witam!Dziękuję p ."Marek 2010"za info.Właśnie wnerwia mnie ta wtyczka" 'vcl".Co ciekawe rozwijając menu readona "plugins"pomimo zainstalowania tej wtyczki -cały czas mam ikonkę wykrzyknika i pisze "re-instal vcl"-instaluję i dalej pisze mi to "re-instal".chcę całkiem usunąć w takim razie tę wtyczkę skoro-tak jak pan pisze -sprawia ona problemy, ale jak?Dzięki z góry za odp.

  #34 28.04.2011 21:19

dla Dosia 3..To co napiszę,potraktuj jako domysły.Nie sprawdzone,lecz częściowo potwierdzone.Masz dobry dosył - 1Mbitowy.Ten program ściąga błyskawicznie html. telewizji internetowej.To jedyny plus tego programu.Wystarcza na to 512Mb.Darmowa TV z internetu ma jakością słaby sygnał.No,telewizja HD wymaga ciut więcej...jest tu wyjątkiem.Choćby czeska jedynka filmowa.Coś naszego odpowiednika Kino Polska.Dla mnie bardziej ważniejsza BBC.Nieosiągalna dla polaczka z racji terenu zamieszkania.Jednak styl programu Readon działa po części jak Megavideo.Wspomniana TVP1 itp.to nielegalny przesył.Pewno przez serwery za naszymi granicami.Nie ma żadnej zgody na emisję tegoż programu przez internet.Legalna strona milczy na ten temat.Bo nic nie może zrobić.Może i dobrze.Czasami pstryk w nos (przenośnia) jest potrzebny,by ukrócić pazerność i lekceważenie widza krajowego.Jednak Readon ma wejście w twój komputer..adwarowy.Nic darmo.Jakby free,ale sprzątania mam dużo po odwiedzinach na tym programie.Małe ostrzeżenie,osobiście unikam wtyczki VLC.Stwarza potencjalne,ale nie konieczne zagrożenie dla virusa.Pewne fora na ten temat wspominały.Myślę,że ograniczenie czasowe które masz.. zniknie za parę godzin.Stary chwyt z Megavideo,tam jest,lub było to do obejścia.Tu chyba nic na to nie poradzisz.Im bardziej potrzebne twoje łącze.Do czego? Przemilczę,tylko domysły.

  #33 28.04.2011 17:42

Witam!!Proszę o radę -otóż -włączając np.tvp1 wyświetla mi się alarm na czerwonym tle :przekroczono limit czasu na załadowanie wideo:i nie można obejrzeć programu .mam internet 1mb czy to może być problem ,czy to coś z nadawaniem stacji -wcześniej nie było takiego problemu.Z góry dziękuję za odpowiedź.

  #32 16.04.2011 13:41

Słabo działa.Zawiesza się mimo dobrego sprzętu.Nie ma polsatu , tvp2.Może to wina internetu?A może można doinstalować dodatek , który poprawi jakość i płynność?
Proszę o pomoc

  #31 07.04.2011 18:19

Mały problem z nagrywaniem?Wskazówka dla radio... Otwórz Tools,dalej - Record Audio.W zależności od karty np;Realtek punkt niżej, Record Line - daj powiedzmy Miks stereo. Wpisz nazwę, rodzaj pliku i załatwione.Najlepiej Mp3,ponieważ podbijanie na inny convert nie ma sensu.Nie sprawdzałem TV.Nie interesuje mnie,ponieważ jakość jest mi tu słaba.Cóż,darmo.Nie narzekać.Jednak ten program jest niestabilny pamięcią.Skóra zawsze wraca do ustawień pierwszych.Także ustawienie ekranu.Jednak propozycje stacji TV, o niebo ciekawsze.Są tam z prawami legalu i ..no właśnie.No commentary.Także proponuje mi coś dodatkowo.Nie znam,więc unikam.Dość mam różnych dobrodziejów.Dadzą paluszek,a od ciebie całą łapę.Od siebie propozycja gwarantowane bez spamu.- Program Radio Sure na portable. Ładnie ułożone.Około 19000 stacji. Szybkie ręczne wpisanie i niemniej szybkie znajdywanie.Bezproblemowe nagrywanie.Skóry, prosty equalizer. Wada..bez stacji TV.Dlatego przypadkiem wdepnąłem na Readon.