reklama

Skype ze wsparciem dla Android Wear, odpiszesz nie wyciągając smartfona

Strona główna Aktualności

O autorze

Bardziej ceni wygląd niż wydajność. Fan gadżetów, smukłych laptopów, zgrabnych smartfonów i motoryzacji, zwłaszcza tej niemieckiej.

Najnowsza aktualizacja Skype w wersji na Androida przynosi wsparcie dla smartwatchy z Android Wear. Od teraz użytkownicy tych inteligentnych zegarków nie będą musieli sięgać po smartfona by odpowiedzieć na wiadomość, zrobią to mówiąc do zegarka.

Komunikator Microsoftu w wersji na iOS wspierał już Apple Watcha. Teraz taka sama funkcjonalność trafia na platformę Google. Z poziomu zegarka możemy teraz odpowiadać na wiadomości, do wyboru mamy przygotowane wcześniej krótkie odpowiedzi, a także możemy sami podyktować treść wiadomości. Nie zabrakło emotikon, wprowadzimy je rysując na wyświetlaczu smartwatcha.

Z poziomu smartwatcha możemy także odbierać lub odrzucać przychodzące połączenia. Jednak po odebraniu rozmowa zostanie automatycznie przekierowana na smartfona. Musimy więc sięgnąć po sparowanego smartfona i na nim prowadzić rozmowę.

Należy pamiętać, że aby korzystać z nowych funkcji Skype na smartwatchu z Android Wear musimy mieć zainstalowaną najnowszą wersję aplikacji na urządzeniu z Androidem, a zegarek musi być podłączony do tego urządzenia. Oczywiście najnowszą wersję komunikatora Microsoftu znajdziecie w naszej bazie.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama