r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

SoundCloud - Music & Audio 4.10.0

Strona główna iOS Multimedia Streaming muzyki
Pobierz program w oficjalnym sklepie iTunes
lub zeskanuj:

SoundCloud na iOS to aplikacja, która służy do obsługi jednego z najpopularniejszych na świecie serwisów muzycznych, czyli SoundCloud. Często nazywany on jest YouTube'm dla muzyki.

Galeria programu

Program SoundCloud na iOS wygląda świetnie pod względem graficznym, a jego obsługa jest prosta i intuicyjna. Po zalogowaniu za pomocą loginu i hasła lub kontem Facebooka lub Google uzyskujemy dostęp do naszych materiałów muzycznych. Możemy śledzić artystów znanych i odkrywać tych nieznanych, poznawać nowe rodzaje muzyki, słuchać remixów popularnych utworów, tworzyć własne playlisty... Baza muzyczna SoundCloud jest nieprzebrana. Aplikacja oferuje też dostęp do podcastów.

Za pomocą aplikacji SoundCloud możemy też nagrywać muzykę, a nagrania udostępniać w social media.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Po niemrawym debiucie w USA, SoundCloud Go zmierza na podbój Europy

3
ROZRYWKA 19.04.2016 | Maciej Olanicki (b.munro)

Soundcloud to z całą pewnością bardzo dobra, i realizująca dość nietypowe założenia, usługa muzyczna, jednak jej debiut na rynku usług komercyjnych wypadł mało atrakcyjnie. Wiemy już jednak więcej o tym, co Soundcloud zaprezentuje w najbliższej przyszłości: przede wszystkim ekspansję. Usługa od lat świetnie sprawdza się jako katalog, czy nawet miejsce, gdzie uwagami wymienić mogą się artyści, którzy nie znajdują się na szczytach list przebojów, ze słuchaczami. Nie bez znaczenia dla jej popularności była także pomysłowa funkcja rozszerzająca społecznościowy (a więc w zasadzie nieobecny w…

SoundCloud uruchamia płatną usługę muzyczną, SoundCloud Go

7
OPROGRAMOWANIE 29.03.2016 | Maciej Olanicki (b.munro)

Kwestią czasu było, aż SoundCloud, jedna z najpopularniejszych usług muzycznych, istotnie upodobni się do modelu biznesowego, który realizuje Spotify czy Apple Music. Na oficjalnym blogu pojawiło się już oficjalne ogłoszenie startu usługi SoundCloud Go. Niestety ofertę jak na razie trudno traktować jako poważną konkurencję wobec czołówki. Największą zmianą w SoundCloud Go w stosunku do oryginalnej usługi jest sam katalog muzyczny. Oprócz dotychczasowego, bogatego i niezwykle zróżnicowanego katalogu, dodane zostały bowiem mniej niszowe pozycje. Wszystko dzięki partnerstwu z UMG, Sony czy…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.