r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

SoundCloud - Music & Audio 4.10.0

Strona główna iOS Multimedia Streaming muzyki

SoundCloud na iOS to aplikacja, która służy do obsługi jednego z najpopularniejszych na świecie serwisów muzycznych, czyli SoundCloud. Często nazywany on jest YouTube'm dla muzyki.

Galeria programu

Program SoundCloud na iOS wygląda świetnie pod względem graficznym, a jego obsługa jest prosta i intuicyjna. Po zalogowaniu za pomocą loginu i hasła lub kontem Facebooka lub Google uzyskujemy dostęp do naszych materiałów muzycznych. Możemy śledzić artystów znanych i odkrywać tych nieznanych, poznawać nowe rodzaje muzyki, słuchać remixów popularnych utworów, tworzyć własne playlisty... Baza muzyczna SoundCloud jest nieprzebrana. Aplikacja oferuje też dostęp do podcastów.

Za pomocą aplikacji SoundCloud możemy też nagrywać muzykę, a nagrania udostępniać w social media.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

SoundCloud z The Upload: listy spersonalizowane lepiej niż na Spotify?

5
INTERNET 04.05.2017 | Mateusz Budzeń

SoundCloud poinformował o wprowadzeniu funkcji, która pomoże w odkrywaniu nowej muzyki. The Upload to odpowiedź na automatycznie układane playlisty, z którymi spotkamy się w popularnych serwisach streamingowych. Utwory dobierane są na podstawie naszego gustu muzycznego. The Upload w założeniach przypomina m.in. funkcję Odkryj w tym tygodniu ze Spotify. Odsłuchiwana w usłudze muzyka jest maszynowo analizowana i na tej podstawie możliwe jest utworzenie nowej listy odtwarzania. W założeniu playlisty zawierają nowe utwory, które powinny nam się spodobać. Miejmy nadzieję, że The Upload…

Po niemrawym debiucie w USA, SoundCloud Go zmierza na podbój Europy

3
ROZRYWKA 19.04.2016 | Maciej Olanicki

Soundcloud to z całą pewnością bardzo dobra, i realizująca dość nietypowe założenia, usługa muzyczna, jednak jej debiut na rynku usług komercyjnych wypadł mało atrakcyjnie. Wiemy już jednak więcej o tym, co Soundcloud zaprezentuje w najbliższej przyszłości: przede wszystkim ekspansję. Usługa od lat świetnie sprawdza się jako katalog, czy nawet miejsce, gdzie uwagami wymienić mogą się artyści, którzy nie znajdują się na szczytach list przebojów, ze słuchaczami. Nie bez znaczenia dla jej popularności była także pomysłowa funkcja rozszerzająca społecznościowy (a więc w zasadzie nieobecny w…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.