Czytelnicy blogują – tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów

Czytelnicy blogują – tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów

Czytelnicy blogują – tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów
Wojciech Cybulski
22.11.2015 20:35, aktualizacja: 22.11.2015 22:58
Obraz

Przed nami ostatni tydzień listopada – już za chwilę wpadniemy w szał świątecznych zakupów i bożonarodzeniową gorączkę. By choć na trochę oderwać się od tej corocznej tradycji i zakupowego szaleństwa, przyjrzyjmy się blogom na dobrychprogramach. Jakie to ciekawe teksty opublikowali nasi użytkownicy na blogach?

Zaczynamy od firmy Blackberry, która niedawno wprowadziła do sprzedaży świetny telefon z Androidem - BlackBerry Priv. Warto poznać historię tej firmy. Z wszelkiej maści smart zagadnień polecamy także rzut okiem na zegarek LG Urbane, ciekawy artykuł o bezprzewodowym ładowaniu telefonów, recenzję tabletu Sony Xperia Z3 Tablet Compact oraz HP Stream 7 Signature Edition i małe co nieco dla miłośników egzotyki – test chińskiego smartfona Umi eMax Mini z 5-calowym ekranem Full HD, procesorem Snapdragon 615, 2 GB pamięci RAM i 13 MP aparatem. Jeżeli chcemy robić dobre zdjęcia, zamiast telefonu możemy użyć niedrogo, używanego aparatu, takiego jak opisywane przez zyrol81 Fuji S9600. Z zagadnień hardwarowych na blogach znajdziemy także próbę przekształcenia komputera Intel NUC w NAS-a i relację z programowania ekranu dotykowego Nextion HMI w środowisku Nextion Editor. Nie zabrakło także testów PC-tów – przenośnego HP Elite x2 1011 G1 i destopowego Asusa BT1AD.

Obraz

A co z pozostałymi tematami? W tej części podsumowania polecamy felietony i wspomnienia blogerów o takich tytułach jak Moja mama gra w gry, Gdy taty nie było w domu, a komputer stał zamknięty w biurku czy Tygodniowa przerwa od życia społecznego. Mamy także garść poradników objaśniających proces organizacji muzyki za pomocą aplikacji MediaGO, małe co nieco o Active Directory oraz Exchange i zestaw narzędzi umożliwiających w pełni bezpieczne przechowywanie danych w chmurze Dropbox. Polecamy także kolejny artykuł o Ubuntu i Blenderze, rozważania na temat Pendolino, walkę klienta z siecią Plus i wywiad blogerem Berion. Przypominamy ponadto, że pisanie na naszych blogach to szansa na atrakcyjne nagrody. Zapraszamy do lektury!

Obraz

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (11)