Czytelnicy blogują – tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów

Czytelnicy blogują – tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów
Wojciech Cybulski

13.11.2016 23:07, aktual.: 14.11.2016 00:23

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Obraz

Jak co niedziela podsumowujemy najciekawsze wpisy na naszej platformie blogowej. To właśnie na niej użytkownicy dobrychprogramów mogą publikować swoje przemyślenia na różnorodne tematy. Co tym razem opisali?

Jednym z ciekawszych wpisów okazał się test lampki Xiaomi Philips Eyecare Smart Lamp, która posiada elastyczne ramię i czujnik natężenia światła. Bardzo przydatny jest także tekst użytkownika bystryy, z którego dowiecie się, jak zmodernizować starego laptopa. AntyHaker tradycyjnie już opisał kolejne testowe kompilacje Windows 10 zaś lordjahu przyjrzał się bliżej grze Eventide 2: Lustro Czarnoksiężnika. Na koniec mamy dla Was kolejną odsłonę serii Specjalista ds. teleinformatycznych i garść praktycznych porad dla programistów Xamarin.Forms. Zapraszamy do lektury!

Obraz

Pamiętajcie, nasza platforma blogowa jest tworzona przede wszystkim dla Was! Większość publikowanych na blogach tekstów jest chętnie komentowana, czasem jednak dyskusje są tak zażarte, ze osiągają niebotyczne rozmiary. Rekordzistą ostatnich tygodni jest wpis Oprogramowanie pozagrobowe: długa śmierć MS-DOS, który trafił do poprzedniego podsumowania blogów i zebrał już 125 komentarzy. Gratulujemy!

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)