Firefox 57 Quantum – prezentujemy i podsumowujemy największe zmiany

Firefox 57 Quantum – prezentujemy i podsumowujemy największe zmiany

Firefox 57 Quantum – prezentujemy i podsumowujemy największe zmiany
17.11.2017 18:20

Najważniejszym wydarzeniem mijającego tygodnia w świecie oprogramowania bez wątpienia była premiera nowego Firefoksa. Nieco już zaśniedziała przeglądarka wróciła do gry z całkowicie nowym interfejsem i prawdziwą rewolucją pod maską. Firefox 57 Quantum pokazał, że Mozilla wciąż ma pomysły na swoją przeglądarkę i – co jeszcze ważniejsze – potrafi nadać tym pomysłom kształt.

Dla tych, którzy po ciężkim tygodniu dopiero dziś będą mieli okazję zapoznać się z nowościami w Firefoksie Quantum przygotowaliśmy niedługie filmowe wprowadzenie w tajniki nowego interfejsu, noszącego nazwę Photon. To także niezła okazja dla tych, którzy wahają się co do migracji. Nasz materiał na pewno ułatwi im decyzję, czy duże zmiany, jakie pojawiły się w przeglądarce Mozilli, trafiają w ich gusta.

Jak wspomnieliśmy, zmiany w wyglądzie Firefoksa to tylko część kwantowej rewolucji. Na łamach naszego serwisu dowiedzieć możecie się także, jakie zmiany zaszły pod maską przeglądarki, zapoznać się z pełną listą nowości, a także przekonać, ile RAM-u zużywa nowy lisek. Pozostała jeszcze jednak jeszcze kwestia – jak Firefoksa 57 oceniają Czytelnicy dobrychprogramów? Czy to wielki krok naprzód, czy desperacka próba skazanej na porażkę gonitwy za Chromem? Zachęcamy do podzielenia się opinią w głosowaniu i komentarzach. Nowy Firefox Quantum dostępny jest w naszej bazie oprogramowania w wersji naWindowsa, macOS-a, Androida, iOS-a.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (178)