Naklejki w WhatsAppie z przydatną funkcją. Znalezienie tej najlepszej będzie łatwiejsze

Naklejki w WhatsAppie z przydatną funkcją. Znalezienie tej najlepszej będzie łatwiejsze

WhatsApp testuje nową wyszukiwarkę. (depositphotos)
WhatsApp testuje nową wyszukiwarkę. (depositphotos)
13.11.2018 12:13, aktualizacja: 13.11.2018 17:24

Użytkownicy popularnego komunikatora WhatsApp musieli długo poczekać na naklejki. Funkcja pojawiła się dopiero w jednej z ostatnich aktualizacji, ale jej dalszy rozwój może przebiec już sprawniej – twórcy aktualnie pracują nad ulepszeniami.

Większość naklejek zostało zaczerpniętych z Facebook Messengera. Dzięki temu już na starcie dostępnych jest ich naprawdę sporo. Przygotowany został nawet specjalny sklep wbudowany w aplikację, który umożliwia pobranie przygotowanych zestawów obrazków. Wśród nich mamy naklejki z psem, dinozaurem czy filiżanką kawy.

W celu wysłania wystarczy wejść do ekranu z emoji i na dolnym pasku wybrać odpowiednią ikonę. Wówczas pokaże się lista z zainstalowanymi naklejkami, które są podzielone na kategorie skupiające wszystkie z jednej grupy. Owszem, dzięki temu wyszukanie konkretnej naklejki jest łatwiejsze. Aczkolwiek można poruszać się tylko pomiędzy grupami, bez możliwości przejrzenia wszystkich naklejek związanych przykładowo z urodzinami. W związku z tym, zostanie wprowadzona wyszukiwarka.

Trwają już testy wyszukiwarki naklejek. Pozwoli ona sprawniej wyszukać grafiki związane z wybranych tematem, np. wszystkie o świętowaniu urodzin, jechaniu na rowerze czy deszczu. Po pomyślnie zakończonych testach, nowość powinna zostać wdrożona do stabilnej wersji aplikacji, zarówno na Androidzie, jak i iOS.

Jest to jedna z kilku nowości szykowanych przez WhatsAppa. Komunikator dostanie także tryb wakacyjny i reklamy w oknie statusu. Najnowsze wersje komunikatora WhatsApp można pobrać za pośrednictwem naszego katalogu z oprogramowaniem. Do wyboru dostępne są wersje na komputery z Windowsem lub macOS-em oraz mobilne edycje na Androida i iOS-a.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (12)