Oglądasz HBO Max? Wkrótce zmiana - dostaniesz ankietę

Oglądasz HBO Max? Wkrótce zmiana - dostaniesz ankietę

HBO Max
HBO Max
Źródło zdjęć: © GETTY | SOPA Images
Oskar Ziomek
01.10.2023 11:14, aktualizacja: 01.10.2023 13:07

Użytkownicy HBO Max otrzymują ankietę, w której są pytani o szczegóły związane z serwisami VOD. Twórcy chcą się dowiedzieć między innymi, jak klienci opisują swoje doświadczenia związane z Netfliksem czy platformą Discovery+, z której niektóre materiały dostępne są m.in. w Playerze.

Ankieta HBO Max oficjalnie rozsyłana jest po to, by twórcy "poznali doświadczenia" swoich subskrybentów. W praktyce można jednak zakładać, że jest związana z planowanym najwcześniej na 2024 rok uruchomieniem w Europie platformy Max, która ma zastąpić HBO Max. Możliwe, że twórcy chcą dopracować aplikację przed jej premierą, by sprostać obecnym oczekiwaniom subskrybentów - zwraca uwagę serwis wirtualnemedia.pl.

Serwis Max, który zastąpił HBO Max działa już w USA od maja bieżącego roku. Najtańszy pakiet z reklamami oferujący jakość FullHD i możliwość oglądania materiałów maksymalnie na dwóch urządzeniach jednocześnie, oferowany jest za niespełna 10 dolarów miesięcznie. Można również wykupić pakiet z góry na rok i wówczas zapłacić niecałe 100 dolarów. Dla porównania Netflix z reklamami w USA (również FullHD z opcją oglądania na dwóch urządzeniach) to wydatek jedynie niecałych 7 dolarów.

Niewielki fragment ankiety HBO Max
Niewielki fragment ankiety HBO Max© wirtualnemedia.pl

Wypełnienie ankiety HBO Max naturalnie nie jest obowiązkowe. Twórcy nie ukrywają, że wzięcie udziału może zająć nawet kwadrans. Warto nadmienić, grupa Warner Bros. Discovery odpowiada także za Playera, TVN24 Go oraz VOD.pl i na tę chwilę nie wiadomo, jaka będzie ich przyszłość. Serwis wirtualnemedia.pl zwraca uwagę, że niedawno z Playera zniknęła możliwość jednorazowego zakupu abonementu na cały rok - maksymalna opcja to 180 dni.

Oskar Ziomek, redaktor prowadzący dobreprogramy.pl

Programy

Aktualizacje
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (22)