Snapchat: za dolara udostępnimy Ci archiwalne wiadomości

Snapchat: za dolara udostępnimy Ci archiwalne wiadomości
16.09.2015 17:51
Snapchat: za dolara udostępnimy Ci archiwalne wiadomości

Najnowsza aktualizacja Snapchata określana jest przez twórców jako najważniejsza w historii. Faktycznie, wprowadza ona sporo nowości. Snapchat to od teraz opłaty za archiwalne wiadomości, a także nowe funkcje: Lenses i Trophies.

Wysyłanie i odbieranie wiadomości na Snapchacie wygląda inaczej niż w przypadku większości popularnych komunikatorów. Wiadomości mogą być wyświetlone tylko przez określony czas, maksymalnie przez 10 sekund, potem znikają i nie mamy już do nich dostępu. Twórcy jednak zdecydowali się na wprowadzenie zmian. W aplikacji pojawiły się mikropłatności, teraz po wydaniu 0,99 dolara będziemy mogli jeszcze raz obejrzeć starsze wiadomości. Wprowadzone zostały jednak pewne ograniczenia – będziemy mogli zobaczyć tylko trzy wiadomości, a dodatkowo muszą to być różne wiadomości, nie możemy zobaczyć trzykrotnie tej samej.

350142724542064577

Najnowsza aktualizacja przenosi również funkcję Lenses. Pozwala ona dodawać do selfie nowe, bardziej rozbudowane filtry. Możemy przykładowo uczynić naszą twarz starszą, a także dodać animacje i dźwięki. Ma to uczynić wysłane materiały znacznie ciekawszymi. Trzecia nowością jest Trophies, czyli wirtualne upominki i nagrody, które możemy zdobyć za wybrane aktywności. Przykładowo, zastaniemy nagrodzeni za zdobycie tysiąca punktów, wysłanie 10 snapów czy wykonanie zdjęcia z użyciem lampy błyskowej. To oczywiste, że twórcy w ten sposób chcą zachęcić użytkowników do aktywniejszego korzystania z aplikacji.

Aplikację Snapchat pobierzecie z naszej bazy, dostępna jest wersja na Androida lub iOS. Niestety, na Windows Phone nadal nie został wydany oficjalny klient, twórcy platformą Microsoftu nie są zainteresowani.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (34)