SwiftKey z funkcją szybkiego i wygodnego wklejania tekstu

Strona głównaSwiftKey z funkcją szybkiego i wygodnego wklejania tekstu
28.11.2017 15:41
SwiftKey z funkcją szybkiego i wygodnego wklejania tekstu

Wirtualna klawiatura SwiftKey, będąca jedną z głównych konkurentek Gboard, otrzymała w wersji beta nowe, interesujące możliwości. Wśród dostępnych funkcji znajdziemy teraz szybkie wklejanie treści oraz funkcję udostępniania lokalizacji.

Jeśli często kopiujemy i wklejamy tekst, to z pewnością spodoba nam się nowa opcja SwiftKey beta. Dzięki funkcji Quick Paste (szybkie wklejanie), otrzymujemy podgląd skopiowanego tekstu na pasku przewidywania. Pozwala to na szybki i wygodny pogląd treści przechowywanej aktualnie w schowku, tuż przed jej wklejeniem.

Kolejna nowość to opcja udostępniania lokalizacji. Bez wychodzenia z aktualnie uruchomionej aplikacji, możemy udostępnić pozycję, korzystając wyłącznie z klawiatury SwiftKey. Niestety, obecnie z tej opcji mogą korzystać wyłącznie mieszkańcy USA.

Klawiatura będąca własnością Microsoftu i Microsft Edge na... Androidzie. ;)
Klawiatura będąca własnością Microsoftu i Microsft Edge na... Androidzie. ;)

Nowa wersja beta przynosi także wsparcie dla nowych języków, nowe style (Naratgul i VEGA) oraz usprawnienia w obsłudze funkcji dostępnych po dłuższym przytrzymaniu palca na wyświetlaczu. Nowa wersja beta oznaczona jest jako 6.7.3.25.

Wcześniej pojawiła się możliwość personalizacji tła klawiatury. Można ustawić własną, dowolną grafikę – pokazaliśmy to w przygotowanym poradniku. Oczywiście klawiaturę SwiftKey na Androida znajdziecie w naszej bazie oprogramowania. Dostępna jest również wersja na iOS-a.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (12)