Turniej Kingstona w piłkarzyki - zwycięstwo redakcji dobreprogramy

Turniej Kingstona w piłkarzyki - zwycięstwo redakcji dobreprogramy17.05.2010 15:26
Redakcja

W weekend w Warszawie odbył się zorganizowany przez firmę Kingston turniej w piłkarzyki. Do udziału zaproszeni zostali przedstawiciele mediów o tematyce nowych technologii. Nasza redakcja oczywiście podjęła wyzwanie i wytypowała drużynę (Cebula - obrona i qbap - atak), choć nie było to łatwe, bo wszyscy reprezentujemy podobny, wysoki poziom ;-)

Do walki o ufundowane przez organizatora trofeum - stół do piłkarzyków - stanęło wiele drużyn, między innymi reprezentacje PCLabu, Benchmarka, CHIPa, ekipa z firmy Kingston i reprezentacja TVN Turbo. Po ciężkich bojach i zaciętej rywalizacji udało nam się dotrzeć do finału i wywalczyć ostatecznie zwycięstwo, a wraz z nim główne trofeum!

Zwycięski stół nie stanie jednak w redakcji. Podjęliśmy decyzję, że trzeba stawiać na młodych adeptów sztuki piłkarskiej, w związku z czym przekażemy stół do wrocławskiego Domu Dziecka mieszczącego się przy ul. Chopina 9a. Jest to placówka, którą darzymy szczególnym sentymentem, kilku z nas wraz z jej wychowankami uczęszczało do znajdującej się tuż obok szkoły podstawowej. Ponadto jest to Dom Dziecka położony najbliżej naszej siedziby.

Dziękujemy firmie Kingston za zorganizowanie tej wspaniałej zabawy. Mamy również nadzieję, że stół przyniesie wiele frajdy dzieciakom :-)

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (49)