Yanosik przygotował nowe urządzenie. Przyda się kierowcom aut i motocyklistom

Yanosik przygotował nowe urządzenie. Przyda się kierowcom aut i motocyklistom

Kontrola prędkości
Kontrola prędkości
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe | KGP Gorzów
oprac. KMO
25.08.2023 15:13, aktualizacja: 25.08.2023 15:23

Yanosik poinformował, że już niedługo na rynku pojawi się nowy produkt - Yanosik RS. Jego twórcy zapowiadają, że "jego potencjał w 100% wykorzystają nie tylko kierowcy samochodów, ale również motocykliści".

Yanosik pierwszy raz ruszył w trasę po Polsce

Marka zaskoczyła kierowców w te wakacje i postanowiła zorganizować trasę po Polsce – Yanosik TOUR 2023, w ramach której zaprosiła wszystkich użytkowników do odwiedzenia letniej strefy, wzięcia udziału w specjalnym konkursie i poznania szczegółów wyjątkowej niespodzianki.

W ramach Yanosik TOUR można było spotkać się z zespołem twórców aplikacji, osobami odpowiedzialnymi za urządzenia Yanosik oraz z teamem Autoplac.pl, w wybranych eventach uczestniczyli także pomysłodawcy obu marek.

To była wyjątkowa okazja dla wszystkich fanów Yanosika, którzy z nieukrywaną chęcią pojawili się w letniej strefie marki. A co było niespodzianką?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

To już oficjalne – będzie nowe urządzenie Yanosika

Skrywaną tajemnicą, której częściowe ujawnienie planował Yanosik w ramach swojej trasy, okazało się nowe urządzenie, które lepiej mogli poznać uczestnicy eventu.

Według planów, Yanosik RS do sklepów w całej Polsce trafi już wkrótce, co oznacza że będziecie mogli je kupić stacjonarnie już na koniec sierpnia lub początek września. Niecierpliwi mogą już teraz udać się do sieci sklepów partnera Yanosik: Media Expert, aby obejrzeć Yanosik RS na żywo lub kupić je jako jedni z pierwszych.

– Nasze grono urządzeń Yanosik powiększa się o nowym model: Yanosik RS. Na ten moment mogę zdradzić, że urządzenie będzie się mocno wyróżniać na tle naszych bestsellerowych produktów, a jego potencjał w 100% wykorzystają nie tylko kierowcy samochodów, ale również motocykliści. Zdecydowanie warto zainwestować w jego zakup – komentuje Małgorzata Dąbrowska, Yanosik

Wygląda na to, że nowe urządzenie Yanosika wprowadzi nie lada zamęt na rynku gadżetów motoryzacyjnych. Udało nam się uzyskać informacje od marki, że w Yanosik RS znajdziemy szereg nowoczesnych funkcji, które znacznie usprawnią podróżowanie samochodem oraz motocyklem.

Nowy Yanosik już wkrótce na rynku – będzie przełom?

Nowe urządzenie Yanosika przypadnie do gustu fanom minimalistycznego i nowoczesnego designu. Jest niewielkie, ale kryje spore możliwości. Przede wszystkim, udało nam się ustalić, że urządzenie będzie można obsługiwać hybrydowo, czyli manualnie za pomocą przycisków i dotykowo na ekranie.

Twórcy poinformowali, że interfejs został zaprojektowany na nowo, a wyświetlacz jest utrzymany w wielobarwnej kolorystyce.

Ogromnym atutem nowego urządzenia Yanosika będzie moduł Bluetooth, który umożliwia parowanie z urządzeniami, takimi jak: zestaw głośnomówiący, głośniki samochodowe i (ku radości wszystkich motocyklistów) z interkomem w kasku motocyklowym. Oznacza to, że komunikaty głosowe z trasy wreszcie będą dostosowane głośnością do indywidualnych potrzeb różnych kierowców – motocyklista usłyszy je wyraźnie w swoim kasku, a kierowca samochodu w głośnikach w swoim aucie lub w zestawie głośnomówiącym.

NOWOŚĆ - prawdziwa rewolucja w urządzeniach Yanosika!

Twórcy urządzeń Yanosika po raz pierwszy zdecydowali się na bardzo odważny krok i postawili na większą personalizację i intuicyjność. Nowością, którą proponują użytkownikom jest montaż urządzenia w pionie. Wszystko za sprawą możliwości obracania interfejsu w konfiguracji w trybie pion/poziom.

W zależności od tego, w jaki sposób zostanie zamontowane urządzenie, będzie można z niego korzystać w klasycznym ułożeniu w poziomie lub w zupełnie nowej pozycji pionowej.

Według pierwszych testerów tryb pionowy świetnie sprawdza się w trasie i powoduje, że urządzenie zajmuje znacznie mniej miejsca w samochodzie - można je zamontować m.in. na słupku po lewej stronie kierownicy.

To nie wszystkie karty, które zostały odkryte w nowym urządzeniu Yanosika. Twórcy informują, że wprowadzili wiele nowości, które jeszcze bardziej ułatwią kierowcom podróżowanie po polskich drogach, ale na ten moment nie zdradzają wszystkich szczegółów.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:Informacja prasowa
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (65)