r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Czytelnicy blogują - tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów

Strona główna AktualnościDOBREPROGRAMY

Kolejny tydzień za nami, kolejne ciekawe wpisy wylądowały na naszym blogu - zapraszamy do cyklicznego, publikowanego w każdą niedzielę podsumowania blogów dobrychprogramów. Co tym razem opisali nasi użytkownicy?

Nasze podsumowanie zaczynamy od tekstów poświęconych hardware, których w minionych 7 dniach było sporo. Na początek proponujemy test 10-calowego tabletu Huawei MediaPad 10 FHD oraz Samsung Galaxy Tab 2 10.1. Tortury nie ominęły także smartfonów - nasi użytkownicy pastwili się nad HTC Windows Phone 8X, Lenovo A850 i Sony Xperia Z Ultra. Warto rzucić okiem także na test konfrontujący ze sobą dwa telefony - Motorola Razor i oraz HTC 8X. Oczywiście nie samymi tabletami i smartfonami człowiek żyje - na naszym blogu znajdziecie też recenzję prostej myszki bezprzewodowej A4Tech G7-630 i bezprzewodowego systemu audio z wyższej półki - Sonos Play 3. Koniecznie przeczytajcie także wpis poświęcony wnętrznościom serwera Dell PowerEdge 750 i jakości usług serwisowych, jakie w ramach gwarancji świadczy firma Asus. Z tematów około-sprzętowych polecamy zaś wpis poświęcony nowościom zawartym w Androidzie 4.4 KitKat i garść rozważań o polityce dostarczania aktualizacji dla ekosystemu Androida.

Czas na softwarową stronę podsumowania - tą część naszego zestawienia rozpoczynamy od informacji o ucieczce GIMP-a z systemu dystrybucji i kontroli Sourceforge. Mamy dla Was także obszerny test pakietu F-Secure Internet Security 2014. Jeżeli zaś ktoś korzysta z poczty Outlook.com i ma z nią mniejsze lub większe problemy, niech wie, że nie jest w nich osamotniony. A co z pozostałymi tematami? Osoby zainteresowane tworzeniem własnych dodatków do Chrome mogą poczytać wpis DjLeo o problemach z Chrome Web Store. Polecamy Wam także świetny artykuł o sztucznej inteligencji, felieton o byciu informatykiem i wywiad, jaki Shaki81 przeprowadził z wojtekadams. Jeżeli zaś ktoś z Was interesuje się produktami firmy Microsoft, może zapoznać się z odpowiedziami, jakich rzecznik prasowy korporacji udzielił na pytania naszej społeczności ( część pierwsza, część druga).

r   e   k   l   a   m   a

Na koniec polecamy dwa świetne teksty, których napisanie wymagało od ich autorów sporo pracy. Pierwszy to artykuł Xanthia poświęcony historii trackerów, drugi to tradycyjnie publikowany na koniec każdego podsumowania wpis z serii Macminika poświęconej produktom firmy Apple. Tym razem autor kontynuuje rozpoczętą w zeszłym tygodniu historię komputera Apple II. Zapraszamy do lektury!

© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.