Czytelnicy blogują – tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów

Czytelnicy blogują – tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów

Czytelnicy blogują – tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów
Wojciech Cybulski
17.10.2016 06:43, aktualizacja: 17.10.2016 07:19
Obraz

Czas płynie nieubłaganie i oto mamy początek nowego tygodnia. Z tej okazji podsumujmy najciekawsze wpisy na blogach dobrychprogramów. O czym pisali nasi użytkownicy?

GBM opisał swoją karierę zawodową i to, dlaczego ostatecznie zdecydował się na studia informatyczne. Shaki81 zaś opublikował kolejną odsłonę swojego cyklu Specjalista ds. teleinformatycznych poświęconego zawodowym perypetiom. Branża IT pozwala także na rozwój kariery zawodowej w kierunku esportu, a jednym z popularniejszych tytułów cyfrowych zawodów jest Counter-Strike. Przemek7525 radzi, jak postawić w nim pierwsze kroki. A skoro już o grach mowa, na naszym blogu pojawiła się recenzja Shadow Warrior 2: Lo Wang.

Obraz

Na blogach przeczytacie także o nowej, testowej kompilacji Windows 10 i zapoznacie się z rozważaniami macminika na temat kierunku, w jakim zmierza Microsoft. Polecamy Wam także poradnik instalacji Arch Linux i recenzję Foobot – urządzenia do mierzenia jakości powietrza. Z typowo sprzętowych wpisów proponujemy jeszcze serwer NAS Synology DS716+II, chińską kamerkę sportową Firefly 7S i małe co nieco dla fanów drukarek 3D: recenzję polskiej głowicy i ekstrudera Lama3D / Dodo3D. Zapraszamy do lektury!

Obraz

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)