Nagradzamy autorów recenzji programów!

Nagradzamy autorów recenzji programów!

Redakcja
03.10.2010 21:09, aktualizacja: 04.10.2010 09:33

Pod koniec sierpnia zaprezentowaliśmy Wam nową stronę pobierania programu. Razem z nią pojawiła się możliwość pisania recenzji przez zalogowanych użytkowników. Obiecaliśmy wtedy nagrody dla najlepszych recenzentów. Teraz, po pierwszym pełnym miesiącu, czas więc nagrodzić tych autorów, których recenzje były naszym zdaniem najciekawsze i najbardziej wartościowe! :-)

Nagrody powinniśmy przyznać już nieco wcześniej, ale w związku z uruchomieniem w weekend naszego konkursu i rozdaniem pierwszych nagród nie chcieliśmy kumulować wszystkich przyjemnych wiadomości jednego dnia ;-) Niedzielny wieczór to jednak już dobry moment, zwłaszcza, że pytanie konkursowe padło dzisiaj dość wcześnie i emocje chyba zdążyły już nieco opaść w oczekiwaniu na dzień jutrzejszy. Do kogo więc powędrują vortalowe koszulki za najlepsze recenzje?

W związku z tym, że będą to pierwsze nagrody za recenzje postanowiliśmy przyznać ich nieco więcej, niż zwykle. Koszulki otrzymają więc dzisiaj zarówno autorzy najlepszych i najbardziej przydatnych tekstów oraz ci, którzy wykazali się szczególnie wysoką aktywnością. Pierwszą wyróżnioną recenzją jest opinia na temat programu Microsoft Security Essentials napisana przez użytkownika przemor25. Z kolei ichu popisał się recenzją programu CorelDRAW Graphics Suite X5 PL i również ten tekst pragniemy nagrodzić. Aż dwie wyróżnione recenzje ma na swoim koncie GL1zdA, choć napisał ich znacznie więcej i jest dzięki temu jednym z najaktywniejszych recenzentów. Wyróżnione teksty dotyczą programów Total Commander oraz WTW. Za wysoką aktywność chcielibyśmy ponadto nagrodzić użytkowników o nickach Fąfel oraz dethloe123.

Wszystkim, nie tylko wyróżnionym osobom, chcieliśmy bardzo gorąco podziękować za Wasze zaangażowanie. Dzięki pisanym przez Was recenzjom inni użytkownicy mogą szybko odnaleźć bardzo wartościowe informacje o interesującym ich programie, szybciej niż gdyby szukali ich w gąszczu nieraz setek lub nawet tysięcy komentarzy. Mamy nadzieję, że recenzji będzie przybywać, dlatego tradycję przyznawania nagród autorom najlepszych tekstów będziemy chcieli podtrzymać w kolejnych miesiącach - czekamy na kolejnych recenzentów! :-)

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (48)