Nagradzamy z Kingstonem najlepszych blogerów!

Redakcja

10.10.2011 14:38

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Po raz kolejny nadszedł czas na comiesięczne wyróżnienie najlepszych i najbardziej aktywnych blogerów publikujących na blogu czytelników serwisu dobreprogramy. Po raz trzeci w tym roku podsumowujemy nie tylko jeden miesiąc, ale i cały kwartał Waszej twórczości.

Od nowego roku patronat nad blogiem objęła firma Kingston, co wiąże się z bardzo atrakcyjnymi nagrodami. Podobnie do miesiąca ubiegłego wyróżniamy dzisiaj dwóch blogerów, do których powędrują koszulki dobrychprogramów oraz pendrive'y Kingston DataTraveler 410 o pojemności 16GB. Tym razem jednak mamy także przyjemność wyłonić blogera kwartału i nagrodzić go koszulką dobrychprogramów oraz dyskiem SSD Kingston SSDNow V+100 o pojemności — tym razem — 96GB! W ramach pocieszenia koszulka i pendrive powędrują także do autora, któremu mimo świetnych tekstów, nie poszczęściło się i nie został nagrodzony w którymś z ubiegłych miesięcy. Dodatkowo w związku z rosnącą liczną wpisów, postanowiliśmy dalszych dziesięciu użytkowników nagrodzić nagrodami pocieszenia.

Kryteria oceny blogów pozostają bez zmian. Przede wszystkim braliśmy pod uwagę poziom merytoryczny wpisu i jego unikalność, ale nie bez znaczenia była estetyka, poprawność językowa oraz „lekkość pióra”. Sprawdziliśmy też, jakie były komentarze Waszych czytelników. Wszystkie te czynniki wpłynęły na naszą decyzję o tym, komu przyznać nagrody.

Pierwsza w tym miesiącu nagroda należy się użytkownikowi deepone, który we wrześniu skupił się na tematyce windowsowej. Szczególnie popularnym tematem był Windows 8, którego wersję pre-beta opisał na swoim blogu. Sporo uwagi poświęcił również hasłu obrazkowemu, które debiutuje w nowym systemie Microsoftu. Te i inne wpisy znaleźć można na blogu autora. Drugą nagrodę za wrzesień postanowiliśmy przyznać Vifonowi, który opublikował w ubiegłym miesiącu części drugą, trzecią oraz czwartą swojej serii poświęconej nietypowym menedżerom okien. Warto sprawdzić jak inaczej można zorganizować pracę na pulpicie. To nie wszystkie poruszane przez niego tematy, dlatego zapraszamy zapoznaniem się z blogiem Vifona (kurczak łagodny, czy raczej nie?) na łamach portalu. Kwartalną nagrodę pocieszenia postanowiliśmy przyznać użytkownikowi przemor25, który chętnie podejmuje na swoim blogu tematy związane z Internetem. Wśród jego tekstów znajdziemy takie o historii Internetu (także w Polsce, ze wskazaniem na... prehistorię dobroprogramową) jak i uzależnieniu od sieci. Polecamy te i inne teksty na jego blogu.

I chwila, na którą wszyscy czekali. Trzecim w tym roku blogerem kwartału zostaje djfoxer. Dla śledzących blogi nie powinno to być żadnym zaskoczeniem. Pisze dużo i ciekawie, m.in. o Windows Phone 7, zakupach ZUS-u, programowaniu i wielu, wielu innych tematach. Nie sposób wszystkich zliczyć, możemy jedynie zaprosić wszystkich na jego blog i pogratulować wygranej!

Rosnąca liczba wpisów skłoniła nas do symbolicznego wyróżnienia dalszych 10 autorów blogów. Wszyscy oni otrzymają od nas zestaw upominków — koszulki dobrychprogramów i gadżety. Dziesięciu szczęśliwców w kolejności alfabetycznej to:Ardziej,Arkadiuszzz,blindrood,Czajo,djgrzenio,MartinS,pisarzksiazkowicz,qdominik,Winters4TW,zielu84. Gratulujemy!

Gorąco zachęcamy wszystkich do publikowania na blogu czytelników portalu dobreprogramy — jest to wyjątkowa możliwość dotarcia do społeczności 6 milionów użytkowników naszego serwisu. Formuła bloga stanowi zresztą znakomite uzupełnienie dyskusji na forum i w komentarzach. Wierzymy, że będzie Was — blogerów — jeszcze więcej! Najciekawsze wpisy nieprzerwanie będziemy nagradzać. Mamy nadzieję, że zdrowe współzawodnictwo na polu ilości i jakości tekstów będzie dla Was tak samo motywujące, jak przyznawane przez nas upominki. :)

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (19)