3 miesiące Tidala w Allegro – za zakupy na 40 zł i… zgodę na spam

3 miesiące Tidala w Allegro – za zakupy na 40 zł i… zgodę na spam

3 miesiące Tidala w Allegro – za zakupy na 40 zł i… zgodę na spam
30.03.2017 12:30

Tidal na pewno oferuje niezłą jakość muzyki, niekoniecznie tojednak przekłada się na jego popularność, zdaniem wielu mocnozawyżaną. Tak dłużej być nie może, koncerny fonograficzneoczekują wyników, stąd też Tidal szuka partnerów wśródtelekomów i dużych serwisów internetowych, by pozyskać ichużytkowników. Teraz wziął się za Allegro. Czy konwersjapolskiego klienta szukającego taniości w płacącego słuchaczamuzyki Jaya-Z będzie udana?

Allegro ma w Polsce ponad 16 mln użytkowników, Tidal oficjalnieprzyznawał się pod koniec zeszłego roku do 3 mln płacącychabonentów, jednak liczbę tę kwestionowano. Może tym razem sięuda podbić wynik. Zapowiedziano otóż, że wszyscy kupujący naAllegro otrzymają za darmo trzymiesięczny dostęp do fonotekiserwisu, oferowanej posiadaczom konta premium (ale nie w jakościHiFi).

Aby skorzystać z tego dostępu, do końca kwietnia 2017 r. należyzrobić zakupy przez aplikację mobilną Allegro za co najmniej40 zł. To jednak nie wszystko, należy wyrazić też zgodę naotrzymywanie informacji od „partnerów Allegro” w ustawieniachswojego konta. Dopiero wówczas otrzymamy kod pozwalający przyzałożeniu konta w Tidalu otrzymać wersję premium na trzymiesiące, a potem słuchać muzyki na praktycznie dowolnymurządzeniu. Na potrzeby promocji przygotowano pulę 400 tys. kodów.

Czy muzyka wysokiej jakości (w brzmieniu, niekoniecznie wkompozycji) z Tidala uczyni zakupy na Allegro bardziej przyjemnymi,jak zapewnia dyrektor komunikacji korporacyjnej Allegro, PawełKlimiuk? Zapewne tak, jednak znalezienie tych wszystkich informacjiod partnerów w skrzynce pocztowej trochę jednak tej przyjemnościodbierze.

Obecnie za dostęp do TIDAL Premium płacimy 20 zł miesięcznie.Wersja HiFi kosztuje 40 zł miesięcznie. Aplikację mobilną Allegroznajdziecie w wersjach na Androida,iOS-aoraz WindowsPhone’a.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (32)