Czytelnicy blogują – tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów

Strona główna Aktualności

O autorze

Wygląda na to, że natura zauważyła, że mamy już październik gdyż momentalnie pogoda uległa ogólnemu załamaniu. Z dnia na dzień zrobiło się zimno, mokro i mało przyjemnie. Zalecamy Wam zatem picie ciepłych herbatek i lekturę blogów dobrychprogramów.

Na dobry początek proponujemy autorski przegląd programów, które zdaniem wielkipiec powinny już zniknąć z naszych komputerów. Znalazły się wśród nich takie perełki jak Java, Winamp czy AllPlayer. Warto zajrzeć też do tekstu macminika, z którego dowiemy się, że przytłaczająca większość posiadaczy mobilnych sprzętów Apple zaktualizowała swoje oprogramowanie do najnowszego iOS 10. Fani książek docenią zaś recenzję czytnika InkBook Classic z ekranem E-Ink, za którą stoi Pangrys. Na naszych blogach znajdziecie także wpis poświęcony Motoroli F3, jednemu z pierwszych telefonów z ekranem e-ink.

Z cięższych tematów proponujemy przegląd najnowszej, testowej kompilacji Windows 10, artykuł o GNOME Shell i poradnik pozwalający postawić pierwsze kroki w języku programowania Python. Polecamy także kolejną odsłonę cyklu Specjalista ds. teleinformatycznych, relację z samodzielnego tworzenia sterowników do zarządzania inteligentnym domem oraz przegląd klonów komputerka Raspberry Pi. Na koniec, na poprawę humoru (uszanowanko!) odsyłamy Was do recenzji... selfie sticka. Zapraszamy do lektury!

© dobreprogramy