Czytelnicy blogują – tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów

Czytelnicy blogują – tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów

Czytelnicy blogują – tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów
Wojciech Cybulski
11.09.2016 19:07
Obraz

Mimo, że mamy już wrzesień, za oknem piękna, iście wakacyjna pogoda. Wszyscy (którzy mogą) korzystają z uroków lata i spędzają czas na świeżym powietrzu. Jeżeli z jakiś powodów musicie jednak zostać "w Sieci", zajrzyjcie na naszą platformę blogową.

Na początek przyjrzyjmy się wpisom technicznym. a konkretnie recenzji prostego telefonu komórkowego Samsung GT-S5610. Osoby szukające bardziej zaawansowanego sprzętu powinny przeczytać o Lenovo Moto X Force z nietłukącym się ekranem. Jeżeli zaś korzystacie z telefonu z Windows 10, sprawdźcie jak wykonać kopię bezpieczeństwa swoich danych. Możecie także przeczytać, jakie nowinki Microsoft szykuje w swoich mobilnych i desktopowych systemach Windows 10. A jeżeli jesteście miłośnikami fotografii, zajrzyjcie do testu taniej lunety wykorzystanej jako zoom do aparatu. Z typowo sprzętowych zagadnień polecamy również test odtwarzacza multimediów WeTeK.Hub, samodzielnie wykonany pochłaniacz oparów lutowniczych i relację z reanimacji karty graficznej GeForce 8800 GTS 512. Osoby mające nadmiar wolnego czasu mogą zaś spróbować swoich sił w nasłuchiwaniu komunikacji służb państwowych.

Obraz

A co z pozostałymi tematami? Na naszych blogach znalazły się między innymi wspomnienia z HotZlotu 2016, rozważania na temat wdrażania systemu B2B i kolejny odcinek cyklu Pani Krysia z księgowości. Mamy także ciekawy wpis o wdrożeniach alternatywnych systemów operacyjnych w dużych firmach, migracji z X.Org na Wayland i powolnej śmierci projektu OpenOffice. Fani gier mogą zaś poczytać o dobrej produkcji RPG Deus Ex: Rozłam ludzkości. Zapraszamy do lektury!

Obraz

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)