Czytelnicy blogują – tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów

Czytelnicy blogują – tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów
Wojciech Cybulski

02.10.2016 19:14

Obraz

Wygląda na to, że natura zauważyła, że mamy już październik gdyż momentalnie pogoda uległa ogólnemu załamaniu. Z dnia na dzień zrobiło się zimno, mokro i mało przyjemnie. Zalecamy Wam zatem picie ciepłych herbatek i lekturę blogów dobrychprogramów.

Na dobry początek proponujemy autorski przegląd programów, które zdaniem wielkipiec powinny już zniknąć z naszych komputerów. Znalazły się wśród nich takie perełki jak Java, Winamp czy AllPlayer. Warto zajrzeć też do tekstu macminika, z którego dowiemy się, że przytłaczająca większość posiadaczy mobilnych sprzętów Apple zaktualizowała swoje oprogramowanie do najnowszego iOS 10. Fani książek docenią zaś recenzję czytnika InkBook Classic z ekranem E-Ink, za którą stoi Pangrys. Na naszych blogach znajdziecie także wpis poświęcony Motoroli F3, jednemu z pierwszych telefonów z ekranem e-ink.

Obraz

Z cięższych tematów proponujemy przegląd najnowszej, testowej kompilacji Windows 10, artykuł o GNOME Shell i poradnik pozwalający postawić pierwsze kroki w języku programowania Python. Polecamy także kolejną odsłonę cyklu Specjalista ds. teleinformatycznych, relację z samodzielnego tworzenia sterowników do zarządzania inteligentnym domem oraz przegląd klonów komputerka Raspberry Pi. Na koniec, na poprawę humoru (uszanowanko!) odsyłamy Was do recenzji... selfie sticka. Zapraszamy do lektury!

Obraz

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)