Czytelnicy blogują – tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów

Czytelnicy blogują – tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów

Czytelnicy blogują – tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów
Wojciech Cybulski
06.11.2016 18:26
Obraz

Kolejny tydzień za nami, czas więc podsumować najciekawsze wpisy na blogach dobrychprogramów. O czym pisali nasi użytkownicy?

Lantra95 opublikował ciekawy tekst poświęcony doświadczeniom firmy HP w projektowaniu i produkowaniu smartfonów. Telefony nie były raczej sprzedażowym sukcesem tej amerykańskiej korporacji. Zainteresowani historią mogą także przeczytać o początkach powszechnie znanej firmy Lenovo (wiecie, że kiedyś nazywała się ona Legend?) i dziejach systemu operacyjnego MS-DOS. Wart uwagi jest także wpis macminika poświęcony historii (który to już raz w tym podsumowaniu?) kopii zapasowych wykonywanych na komputerach Apple i rzut okiem na magazyn komputerowy Bajtek z 1991 roku.

Pierwszy laptop Lenovo
Pierwszy laptop Lenovo

Z bardziej współczesnych tematów proponujemy felieton wywołany pojawieniem się na rynku nowego MacBooka Pro (tego bez "normalnych" gniazd USB) i kolejną odsłonę cyklu Pani Krysia z księgowości. Mamy także zestawienie nowinek z KDE Plasma 5 i nowych, testowych kompilacji Windows 10. Na blogach znajdziecie także mini-recenzję breloka - przycisku Bluetooth, test słuchawek HyperX Cloud Revolver i wpis poświęcony działaniom firm windykacyjnych. Zapraszamy do lektury!

Router Apple
Router Apple

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)