Czytelnicy blogują – tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów

Strona głównaCzytelnicy blogują – tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów
02.04.2017 23:59
Czytelnicy blogują – tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów
Wojciech Cybulski
Wojciech Cybulski
350198089975490497

Mamy niedzielę, a to oznacza, że czas podsumować najciekawsze wpisy na naszej platformie blogowej. Przez ostatnie dwa tygodnie uzbierało się sporo treści - spróbujmy je usystematyzować.

Zaczynamy od tekstów sprzętowych, a konkretnie od przeglądu różnego rodzaju płytek i mini-komputerków takich jak Arduino oraz recenzji jednego z najmniejszych komputerów przenośnych dla graczy. Na naszych blogach znajdziecie także "inteligentną" zaporę sieciową Cujo oraz słuchawki z mikrofonem HyperX Cloud Revolver S. Polecamy także zestawienie starszych, nietuzinkowych telefonów komórkowych i recenzję "inteligentnej" słuchawki Sony Xperia Ear. Przeczytajcie różnież bardzo ciekawy artykuł poświęcony sprzętowej i softwarowej stronie komputera Apple iBook oraz poradnik reklamacyjny dla osób robiących zakupy w Chinach.

350198089975687105

Przejdźmy do oprogramowania, którego ważną częścią jest Linux. Z systemu tego korzystają użytkownicy domowi i korporacyjni. Każda grupa ma dedykowanych wiele różnych dystrybucji, takich jak Debian czy Ubuntu MATE. Warto przy tej okazji przypomnieć osobę Linusa Torvaldsa, od którego wszystko się zaczęło. Możecie także przeczytać co nieco o testowych kompilacjach Windows 10, który to powinien doczekać się niedługo dużej aktualizacji Creators Update. Programiści zaś dowiedzą się z blogów, jak ustawić dodatek Timer Pomodoro na pasku statusu Visual Studio, jak dobrać się do się do niedostępnych elementów IDE tego środowiska oraz jakie elementy Visual Studio mogą być rozszerzane przez deweloperów. Wśród wielu wpisów znajdziemy także ten poświęcony frameworkowi AngularJS.

350198089975818177

Przejdźmy do gier, gdyż nie tylko pracą człowiek żyje. Na blogach znajdziecie teksty poświęcone takim produkcjom jak Mass Effect Andromeda, Everybody's Gone to the Rapture, Circus Charlie i Beat Cop. Znajdziemy także historię strony internetowej poświęconej serii Command & Conquer – CnC Reactor. Na koniec odsyłamy Was do nieoficjalnego sprawozdania z Coldzlotu 2017, przeglądu nowości w Androidzie O i kolejnej odsłony serii Specjalista ds. teleinformatycznych. Zapraszamy do lektury!

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)