Muzika na weekend

Muzika na weekend

Redakcja
20.11.2010 09:11

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy grę Muzika - prosty symulator gry na gitarze będący w stanie dostarczyć sporej dawki satysfakcji i emocji wszystkim amatorom gitarowego brzmienia.

Zadaniem gracza jest celne uderzanie w struny (klawisze A,S,D,F,G.) stosownie do spływających po wirtualnym gryfie akordów. Oprócz sprawnych palców i dobrego poczucia rytmu, bardzo ważna będzie umiejętność szybkiej reakcji na przelatujące przed oczami kombinacje uderzeń. Bez wątpienia dodatkowym utrudnieniem zabawy jest konieczność zatwierdzenia każdego akordu Spacją co będzie wymagało od gracza nie lada koordynacji ruchowej ;-).

Grę Muzika można pobrać w dziale: PO GODZINACH -> Gry -> Symulatory

Zapraszamy do zabawy oraz do odwiedzenia działu Tydzień z Piratem ;-), gdzie można zobaczyć nowe przygody naszych komiksowych bohaterów.

Ponadto wszystkich miłośników gier, dla których gra na weekend to za mało, zapraszamy do naszego portalu Gamikaze. W tym tygodniu polecamy zapoznać się z recenzjami Star Wars: The Force Unleashed 2, długo wyczekiwanego Call of Duty: Black Ops, a także japońskiego Fisto fo the North Star. Dzielimy się również informacjami odnośnie niecodziennego NeverDead oraz From Dust - nowego projektu twórcy Another World.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Refunktion na weekend
Refunktion na weekend
Rafał Szramowiat
Stratagem na weekend
Stratagem na weekend
Rafał Szramowiat
Sploot na weekend
Sploot na weekend
Rafał Szramowiat
Komentarze (22)