Nagradzamy z Kingstonem najlepszych blogerów!

Nagradzamy z Kingstonem najlepszych blogerów!

Redakcja
05.04.2011 13:20, aktualizacja: 05.04.2011 13:37

Po raz kolejny nadszedł czas na comiesięczne wyróżnienie najlepszych i najbardziej aktywnych blogerów publikujących na blogu czytelników serwisu dobreprogramy. Po raz pierwszy w tym roku natomiast podsumowujemy nie tylko jeden miesiąc, ale i cały kwartał Waszej twórczości.

Od nowego roku patronat nad blogiem objęła firma Kingston, co wiąże się z bardzo atrakcyjnymi nagrodami. Podobnie do miesiąca ubiegłego wyróżniamy dzisiaj dwóch blogerów, do których powędrują koszulki dobrychprogramów oraz pendrive'y Kingston DataTraveler 410 o pojemności 16GB. Tym razem jednak mamy także przyjemność wyłonić blogera kwartału i nagrodzić go koszulką dobrychprogramów oraz dyskiem SSD Kingston SSDNow V+100 o pojemności 64GB! W ramach pocieszenia koszulka i pendrive powędrują także do autora, któremu mimo świetnych tekstów, nie poszczęściło się i nie został nagrodzony w którymś z ubiegłych miesięcy. Dodatkowo w związku z rosnącą liczną wpisów, postanowiliśmy dalszych dziesięciu użytkowników nagrodzić nagrodami pocieszenia.

Kryteria oceny blogów pozostają bez zmian. Przede wszystkim braliśmy pod uwagę poziom merytoryczny wpisu i jego unikalność, ale nie bez znaczenia była estetyka, poprawność językowa oraz „lekkość pióra”. Sprawdziliśmy też, jakie były komentarze Waszych czytelników. Wszystkie te czynniki wpłynęły na naszą decyzję o tym, komu przyznać nagrody.

Pierwsza w tym miesiącu nagroda należy się użytkownikowi molexor, który kontynuował rozpoczętą jeszcze w zeszłym roku serię tekstów o tworzeniu makr w Excelu. Części druga, trzecia i czwarta opublikowane zostały w marcu razem z kontrowersyjnym tekstem o Facebooku. Samouczek makr molexora stanowi doskonałe wprowadzenie do zagadnienia — polecamy wszystkim zainteresowanym!

Drugą nagrodę za marzec postanowiliśmy przyznać Szuriemu, autorowi jednego tylko, ale bardzo wartościowego tekstu o zagrożeniach czyhających na użytkowników komputerów, oraz o sposobach na radzenie sobie z nimi. Takie kompleksowe podejście trafia się na blogach rzadko i nawet mimo drobnych uchybień językowych, warte jest polecenia każdemu czytelnikowi portalu.

Kwartalną nagrodę pocieszenia postanowiliśmy przyznać użytkownikowi Jaahquubel_, który w burzliwych dyskusjach o grubość pokonał innego szalenie aktywnego blogera. Twórczość Jaahquubela jest szczególnie warta wyróżnienia z uwagi na niemalże idealne połączenie wysokiego poziomu merytorycznego i językowego tekstów. Autor w ostatnim kwartale wzbogacił portal o jedenaście interesujących wpisów, które mamy nadzieję wszyscy docenicie.

I chwila, na którą wszyscy czekali. :) Blogerem kwartału zostaje Ave5, który przez ostatnie trzy miesiące z powodzeniem różnicował omawiane przez siebie tematy, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiego poziomu merytorycznego i językowego notek. Wśród poruszanych tematów znajdują się: kreatywny edytor tekstu, program do katalogowania książek, sprzęt, gry i wiele innych — znalazło się nawet miejsce na nieśmiertelny temat, jakim są przeglądarki internetowe. Ave5 dodatkowo wyróżnia się spośród aktywnych czytelników tym, że pisze na portalu zaledwie od początku tego roku, a więc stanowi żywy dowód na to, że można pisać bez specjalnej rozgrzewki. ;] Wierzymy, że każdy znajdzie na jego blogu coś dla siebie.

Rosnąca liczba wpisów skłoniła nas do symbolicznego wyróżnienia dalszych 10 autorów blogów. Wszyscy oni otrzymają od nas zestaw upominków — koszulki dobrychprogramów i gadżety. Dziesięciu szczęśliwców w kolejności alfabetycznej to:deepone, iluzion, januszek, Karolinah, mati75, przemo_li, skandyn, Vifon, webnull orazXeonBloomfield. Gratulujemy!

Gorąco zachęcamy wszystkich do publikowania na blogu czytelników portalu dobreprogramy — jest to wyjątkowa możliwość dotarcia do społeczności 6 milionów użytkowników naszego serwisu. Formuła bloga stanowi zresztą znakomite uzupełnienie dyskusji na forum i w komentarzach. Wierzymy, że będzie Was — blogerów — jeszcze więcej! Najciekawsze wpisy nieprzerwanie będziemy nagradzać. Mamy nadzieję, że zdrowe współzawodnictwo na polu ilości i jakości tekstów będzie dla Was tak samo motywujące, jak przyznawane przez nas upominki. :)

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (29)