Czytelnicy blogują – tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów

Strona głównaCzytelnicy blogują – tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów
01.03.2015 22:38
Czytelnicy blogują – tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów
Wojciech Cybulski
Wojciech Cybulski
bDZFbnkS
350132064835758017

Za nami kolejny tydzień i kolejne ciekawe tematy opublikowane na naszych blogach. Podsumujmy zatem, jakie wpisy popełnili w minionym tygodniu nasi użytkownicy.

bDZFbnkl

Na dobry początek coś dla osób wypełniających PIT-y w systemie Linux i korzystających z biblioteki libgreattao stworzonej przez nintyfan. Jeżeli budujecie własny NAS lub robota, rzućcie okiem na kolejny odcinek cyklu Domowy NAS All in One i relację z budowy terenowego robota inspekcyjnego. Osoby zastanawiające się nad rozwojem własnej kariery zawodowej mogą zapoznać się z zawodem analityka internetowego bądź spróbować szczęścia tworząc własny projekt w oparciu o finansowanie społecznościowe.

Takie cuda budują nasi użytkownicy
Takie cuda budują nasi użytkownicy

Tradycyjnie na naszych blogach wiele miejsca poświęcacie testom sprzętu i oprogramowania. Dzięki temu możemy przeczytać o grze The Order:1886, niedrogim, "polskim" smartwatchu GOCLEVER Chronos Eco i ładowarce bezprzewodowej Omega z funkcją powerbanku. Na blogu znalazła się także podstawka chłodząca pod laptopa, odtwarzacz multimediów Zidoo X9, tablet Dell Venue 8, najciekawsze gry na SNES i Androida oraz recenzja niedrogiego smartfona LG G2 Mini. Właściciele słuchawek z Androidem mogą też przeczytać,jak blokować połączenia i wiadomości od wybranych numerów. Na deser proponujemy wpis o polskim edytorze tekstów TAG, blogowe podsumowanie tygodnia od bravo i felieton o polskiej mentalności. To oczywiście nie wszystkie ciekawe wpisy opublikowane przez naszych blogerów - pozostałe znajdziecie w dziale Blogi na naszym portalu. Zapraszamy do lektury!

GOCLEVER Chronos Eco można kupić już za około 170 zł
GOCLEVER Chronos Eco można kupić już za około 170 zł

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Udostępnij:
bDZFbnlj