Czytelnicy blogują - tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów

Strona główna Aktualności

O autorze

Mamy niedzielę, a to oznacza, że najwyższa pora podsumować blogi na dobrychprogramach. Jakie ciekawe wpisy opublikowali w minionym tygodniu użytkownicy naszego portalu?

Zacznijmy chronologicznie - w sobotę (31 stycznia) lemniskata opublikował ciekawy wpis o prawnych aspektach sprzedaży oprogramowania. Tego samego dnia pojawiła się także publikacja o cyfryzacji polskiego radia i serwisach randkowych. W niedzielę (1 lutego) mogliśmy przeczytać wideo-podsumowanie bloga od bravo, zapoznać się z recenzją najnowszej kompilacji systemu Windows 10 i przyjrzeć się routerowi Mi Mini od chińskiego Xiaomi. Kolejnego dnia pojawił się ciekawy tekst xywa11 poświęcony aplikacjom i usługom do robienia notatek, takich jak Evernote i OneNote.

We wtorek (3 lutego) mogliśmy przeczytać o zmaganiach ivellios z siecią Orange, według której smartfon naszego użytkownika w ciągu jednego dnia pobrał 106 GB danych. Środa przyniosła nam zaś poradnik dotyczący instalacji Windows 10 na dysku VHD, wpis o Vivaldi - przeglądarce internetowej będącej duchowym spadkobiercą klasycznej Opery i świetny artykuł o Amiga Joyboard i innych projektach od tego producenta. Godny polecenia był także czwartkowy tekst użytkownika Wilczeek, który opisał drugie życie netbooka. I tak minął nam tydzień - zapraszamy do lektury!

© dobreprogramy
s