Czytelnicy blogują – tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów

Strona główna Aktualności

O autorze

Za nami kolejny tydzień i kolejne ciekawe tematy opublikowane na naszych blogach. Podsumujmy zatem, jakie wpisy popełnili w minionym tygodniu nasi użytkownicy.

Na dobry początek coś dla osób wypełniających PIT-y w systemie Linux i korzystających z biblioteki libgreattao stworzonej przez nintyfan. Jeżeli budujecie własny NAS lub robota, rzućcie okiem na kolejny odcinek cyklu Domowy NAS All in One i relację z budowy terenowego robota inspekcyjnego. Osoby zastanawiające się nad rozwojem własnej kariery zawodowej mogą zapoznać się z zawodem analityka internetowego bądź spróbować szczęścia tworząc własny projekt w oparciu o finansowanie społecznościowe.

Tradycyjnie na naszych blogach wiele miejsca poświęcacie testom sprzętu i oprogramowania. Dzięki temu możemy przeczytać o grze The Order:1886, niedrogim, "polskim" smartwatchu GOCLEVER Chronos Eco i ładowarce bezprzewodowej Omega z funkcją powerbanku. Na blogu znalazła się także podstawka chłodząca pod laptopa, odtwarzacz multimediów Zidoo X9, tablet Dell Venue 8, najciekawsze gry na SNES i Androida oraz recenzja niedrogiego smartfona LG G2 Mini. Właściciele słuchawek z Androidem mogą też przeczytać,jak blokować połączenia i wiadomości od wybranych numerów. Na deser proponujemy wpis o polskim edytorze tekstów TAG, blogowe podsumowanie tygodnia od bravo i felieton o polskiej mentalności. To oczywiście nie wszystkie ciekawe wpisy opublikowane przez naszych blogerów - pozostałe znajdziecie w dziale Blogi na naszym portalu. Zapraszamy do lektury!

© dobreprogramy
s